phpBB 3 "Olympus" Beta4 Türkçe Dil Paketi

phpBB 3.0.x sürümleri için hazırlanan Türkçe dil paketleri.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:3sbh060f]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:3sbh060f] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:3sbh060f]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:3sbh060f]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:3sbh060f]Site kurallarımızı[/url:3sbh060f] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Bunlar CVS'de düzeltildi. Şu an İngilizce kalan neredeyse hiç bir kısım yok. Yazım yanlışları ile ilgili sorunları yazabilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
fatihalp
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen fatihalp »

Premodded_Delisi yazdı:Valla ne diyeyim, çok hızlısınız Beta 4 çıktı Beta 4 Türkçe Dil Dosyası çıktı. anlamadım gitti, siz sanki önceden beta 4'ü alıp, türkçeleştiriyosunuz.
phpbb.com ve area51'de yönetim bölümleri var tabiyki öyle ;)

yakusha'dan phpBB3'e çevirdiğim forum sorunsuz. Dil dosyalarını atıp viewforum görüntüledğimde yukarda bunları görüyorum.

Kod: Tümünü seç

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 1291: Undefined index: PAGINATION_SEPERATOR
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_display.php on line 527: Undefined index: PAGINATION_SEPERATOR
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_display.php on line 527: Undefined index: PAGINATION_SEPERATOR
viewtopic'de ise yukarda bu var.

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 1291: Undefined index: PAGINATION_SEPERATOR
Ve yazılar büyüyor.

phpBB 3 Dev-5 kullanıyorum acaba bundan dolayı mı?
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

yazım hata değil ama anlamı garip gibi geldi. yönetim panelinden kullanıcı yönetimine girince kullanıcıyı sil die bir yer var ama açıklamsı şu şekil "

Bu bir kullanıcının sonu olur, ve geri dönüşü olmayan bir işlemdir
kullanıcının sonu olur yerine bu kullanıcının hesabı silinir falan olabilir.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

phpBB 3.0 "Olympus" Beta5 Türkçe Dil Paketi için buradan devam: http://www.phpbbturkey.com/about7236.html

-Kilitli-
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.0.x Türkçe Dil Dosyası” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir