ACP Add User MOD v 1.0.1

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılan ve geliştirilen MODların dil dosyalarını Türkçeleştirme forumu.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:3i9adkcm]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:3i9adkcm] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:3i9adkcm]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:3i9adkcm]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:3i9adkcm]Site kurallarımızı[/url:3i9adkcm] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

ACP Add User MOD v 1.0.1

Mesaj gönderen pikachu »

yönetim panelinden kullancı eklemeye yarayan modun türkçe dil dosyası arkadaşlar.
language/tr/mod klasörü içine atacaksınız.....
kurulum dosyasından root =))) language ==)))en==)) mod içinde info_acp_add_user_mod isimli dosya var onun içindekileri silip bunu yapıştırın ve notepad++ tarzı bir programda dil formatını utf8 e çevirip kaydedin. ve language==)) tr==)) mod içine atın

mod adresi viewtopic.php?f=34&t=13828&hilit=add+user+mod

Kod: Tümünü seç

<?php
/** 
*
* acp_add_user [Turkish]
*
* @author David Lewis (Highway of Life) http://phpbbacademy.com
*
* @package acp
* @version $Id: info_acp_add_user_mod.php 31M 2007-08-05 01:14:00Z (local) $
* @copyright (c) 2007 Star Trek Guide Group
* @license http://opensource.org/licenses/gpl-license.php GNU Public License 
//Türkçeleştirme: ByRz(Pikachu) www.denizlikoyu.net www.kendinicin.com www.forumyok.com
*
*/

/**
* DO NOT CHANGE
*/
if (empty($lang) || !is_array($lang))
{
	$lang = array();
}

// DEVELOPERS PLEASE NOTE
//
// All language files should use UTF-8 as their encoding and the files must not contain a BOM.
//
// Placeholders can now contain order information, e.g. instead of
// 'Page %s of %s' you can (and should) write 'Page %1$s of %2$s', this allows
// translators to re-order the output of data while ensuring it remains correct
//
// You do not need this where single placeholders are used, e.g. 'Message %d' is fine
// equally where a string contains only two placeholders which are used to wrap text
// in a url you again do not need to specify an order e.g., 'Click %sHERE%s' is fine

$lang = array_merge($lang, array(
	'ACP_ACCOUNT_ADDED'			=> 'Kullanıcı hesabı oluşturuldu. Bu kullanıcı şu anada kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabilir..',
	'ACP_ACCOUNT_INACTIVE'		=> 'Kullanıcı hesabı oluşturuldu. Fakat site ayarlarına göre kullanıcının aktive olması lazım.<br />Eposta adresine gerekli aktivasyon anahtarı gönderildi.',
	'ACP_ACCOUNT_INACTIVE_ADMIN'=> 'Kullanıcı hesabı oluşturuldu. Fakat üyenin admin tarafından aktive edilmesi lazım.<br />Yöneticilere eposta gönderildi ve kullanıcı hesabı aktive olduğunda bilgilendirilecek',
	'ACP_ADD_USER'				=> 'Kullanıcı ekle',
	'ACP_ADMIN_ACTIVATE'		=> 'Adminlerden birine bu hesabı aktive etmesi için eposta yollandı. Üye kullanıcı bilgilerinin olduğu bir eposta alacaktır.',
	'ACP_EMAIL_ACTIVATE'		=> 'Hesap oluşturuldu, üye aktivasyon linkinin bulunduğu bir e posta alacak.',
	'ACP_INSTANT_ACTIVATE'		=> 'Bu hesap derhal aktive olacaktır. Üye kullanıcı bilgilerinin olduğu bir eposta alacaktır.',

'ADD_USER'					=> 'Kullanıcı ekle',
	'ADD_USER_EXPLAIN'			=> 'Yeni üye hesabı oluştur. Eğer site ayarlanızda aktivasyon seçeneği sadece Adminler aktifleştirebilir işaretli ise siz aktive etmek durumunda kalabilirsiniz.',
	'ADD_USER_MOD_INSTALLED'	=> 'Add User MOD version %s  yüklendi<br />Please be sure to assign <em>user_add</em> admin permissions for users who you want to be able to access this module.',
	'ADD_USER_MOD_UPDATED'		=> 'Kullanıcı ekleme modu şu versiyona güncellendi %s',
	'ADMIN_ACTIVATE'			=> 'Üye hesabını aktive et',

'EDIT_USER_GROUPS'			=> '%sbu küyenin üye grubunu düzenlemek için buraya tıklayın%s',

'CONTINUE_EDIT_USER'		=> '%1$s üye %2$s nin profil yaraları için burayı tıklayın%3$s', // e.g.: Click here to edit Joe’s profile.
	'LOG_USER_ADDED'			=> '<strong>Yeni üye oluşturuldu</strong><br />» %s',

'acl_a_add_user'			=> array('lang' => 'Yeni kullanıcı hesabı oluşturabilir', 'cat' => 'user_group'),
));

?>
yet_one
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: ACP Add User MOD v 1.0.1

Mesaj gönderen yet_one »

Rarla gelen zaten türkçe ben kurdum teşşekkür ederim güzel çalışma olmuş :wink: :D
Mademki sistem budur usta ohalde nekadar ekmek okadar köfte bu hususta!

Koşturuyoruz Bakalım Nasıl Olacak Gidiş Hat.
http://www.filmciyiz.net - http://www.onlineradyo.info

“3.0.x MOD Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir