[ISTEK] User reputation 2.0a Türkcelestirme

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılan ve geliştirilen MODların dil dosyalarını Türkçeleştirme forumu.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:3i9adkcm]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:3i9adkcm] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:3i9adkcm]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:3i9adkcm]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:3i9adkcm]Site kurallarımızı[/url:3i9adkcm] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[ISTEK] User reputation 2.0a Türkcelestirme

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

merhaba arkadaslar dogru yeremi actim bilmyiroum yalnis yerdeyse uygun yere tasinirsa sevinrim :D

benim istedigim User reputation 2.0a Modun türkcesi bunu yapabilcek arkadas varmi veya hazir bi tr dosyasi varmi ?

phpbb.com linki : http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 0&t=780735

tsk.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
serkan_u19911
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [ISTEK] User reputation 2.0a Türkcelestirme

Mesaj gönderen serkan_u19911 »

yapabildiğim kadar yaptım gerisinide yapıcam az sonra atarım :P

nere atıcağını biliyorsun zaten tr/mods

kendim kullandığım için oraalrda Lider Puanı yazıyor sen onları istersen rep puanı yaparsın
Dosya ekleri
mods.rar
(3.34 KiB) 295 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

serkan_u19911 yazdı:yapabildiğim kadar yaptım gerisinide yapıcam az sonra atarım :P

nere atıcağını biliyorsun zaten tr/mods

kendim kullandığım için oraalrda Lider Puanı yazıyor sen onları istersen rep puanı yaparsın

tesekkürler ama türkcesi varmis buldum GOOGLE aramasi ile :D
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
serkan_u19911
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen serkan_u19911 »

Hadi bee :D :D:D

“3.0.x MOD Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi