[YAPILDI] Friend Request Approval MOD 0.8.0

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılan ve geliştirilen MODların dil dosyalarını Türkçeleştirme forumu.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:3i9adkcm]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:3i9adkcm] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:3i9adkcm]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:3i9adkcm]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:3i9adkcm]Site kurallarımızı[/url:3i9adkcm] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Rhaumel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[YAPILDI] Friend Request Approval MOD 0.8.0

Mesaj gönderen Rhaumel »

Merhaba,
Arkadaşlar bu modu Türkçe yapabilirmiyiz?

Friend Request Approval MOD 0.8.0

İlgili sayfa(download/sürüm notları vs...)

Umarım yardımcı olur arkadaşlar.Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [İSTEK]Friend Request Approval MOD 0.8.0

Mesaj gönderen pikachu »

modun türkçe dil soayası eklenti olarak sunuldu, hata varsa bildirin lütfen. bazı yerleri bire bir çevirmedim, anlam olarak çevirmeye çalıştım. mod kurulum dosyasında da "language/en/common.php" de düzenlenmesi gereken 2 satır var

Kod: Tümünü seç

// Begin FRAM MOD
	'NEW_NEWFRAM'				=> '<strong>1</strong> New Friend',
	'NEW_NEWFRAMS'				=> '<strong>%d</strong> New Friends',
// End FRAM MOD
bunu da

Kod: Tümünü seç

// Begin FRAM MOD
	'NEW_NEWFRAM'				=> '<strong>1</strong> Yeni Arkadaş',
	'NEW_NEWFRAMS'				=> '<strong>%d</strong> Yeni Arkadaş',
// End FRAM MOD
olarak düzenlersiniz. kolay gelsin...
bu arada istekte bulunan arkadaş istek yerine "Yapıldı" oarak değiştirirse başlığı daha iyi olur :D
Dosya ekleri
mods.zip
Friend Request Approval MOD 0.8.0 türkçe dil dosyası,
(2.55 KiB) 189 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [YAPILDI] Friend Request Approval MOD 0.8.0

Mesaj gönderen Ademx33 »

Emek çekmişsiniz elinize sağlık. Eleştirmek için eğil ama
New Friend i "Yeni Arkadaş" diye çevirmişsin de

New FriendS i neden Yeni ArkadaşLAR diye çoğul yapmadın. Anlam çevirisi yaptım dediğin için normaldir dedim ama yine de merak ettim işte.
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

şimdi normal çeviri metni olsa dediğin doğru olabilir ama yanında bir değişken var yani bir sayı gelecek oraya.
"3" yeni arkadaş vb. yani "3 yeni arkadaşlar" garip olur orda.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Evet değişken olunca haklısınız.

--------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------Mesaj No : 258
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Rhaumel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Rhaumel »

Çok teşekkr ederim elinize sağlık.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

önemli değil, güle güle kullanın :D ama dosya hiç indirilmemiş onu anlamadım ? :D
Rhaumel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Rhaumel »

Nedenini söyliyim sevgili pikachu; ben bu modu kurdum.İngilizce olunca arkadaşlar zorlanır diye kaldırdım ve şuan da inan öyle köt bir hata var ki sitede.Ben denemek için kendi fason nicklerimden birisini engelledim.Sonra kaldırmak istedim engellemeyi.Kalkmıyor ,listede engelli olarak gözükmüyor üstüne üstün engelleme öyle kalınca ana panoda yazdığı mesajları göremiyorum şuan.Admin olarak bile mesajlarını göremiyorum anlamadım.Bozuldu açıkcası nasıl düzelticeğimide çözemedim modda eklediğim herşeyi kaldırdım düzeltim ama düzelmedi.bende şuanda mecburen modül olarak foe kısmını kaldırdım.Öyle bozulması ile kaldı cesaret edemiyorum tekrar kurmaya.Kusura bakma talep eden olarak indiremedim ama sorunum büyük şuan bu mod yüzünden.Emeğine sağlık umarım başka arkadaşlar faydalanabilirler.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

geçmiş olsun o zaman, ne diyelim başkalarının daihtiyacı olur sonuçta :D

“3.0.x MOD Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir