CrackerTracker G5 - v5.0.x Türkçe Dil Paketi

phpBB2 için yapılan MODların dil dosyalarını Türkçeleştirme forumu.
x-ray
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen x-ray »

Hocam Merhaba

Türkçe Dil Dosyasını bir arkadşaımın aracılığıyla buldum kendi sitelerinde kullanırken çevirmişler bende geri kalan yerlerini çevirdim ...

Kodları inceledimde modların birçoğu ekli olduğu için phpbb den baya farklı sanırım baya uğraşmak gerekicek .

Birde prezemonun sitesinde inceledim ancak 1.12.5 in polish dışında dil dosyası ve update dosyaları henüz çıkmamış sanırım, Benim şu an kullandığım versiyon 1,8 sanıyorsamki versiyon 1.12.5 ten bir önce çıkan ......
En son x-ray tarafından 27.12.2006, 02:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

zaten oyüzden sordum, polonyalılar çıkardığı için premodu, önce ingilizceye çevriliyor. sitede yayınlamalarını beklersek çok bekleriz, çünki adamlarda öyle bi düşünce yok. bi baba yiğindin çevirmesi lazım...
sitene baktım da tükçeye pk iyi çevirememişler, ve bazı yerleri hala duruyor.
x-ray
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen x-ray »

evet bazı yerleri hala ingilizce bende gözüme takıldıkça türkçeye çevirmeye çalışıyorum, ingilizceye göre bayağı kullanışlı oldu :)
adilkoca
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

bu hatayı verdi yukledim kuruluma yardım edermısnız

Mesaj gönderen adilkoca »

Warning: main() [function.main]: Unable to access ./extension.inc in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 30

Warning: main(./extension.inc) [function.main]: failed to open stream: Permission denied in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 30

Warning: main() [function.main]: Unable to access ./extension.inc in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 30

Warning: main(./extension.inc) [function.main]: failed to open stream: Permission denied in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 30

Warning: main() [function.include]: Failed opening './extension.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 30

Warning: main() [function.main]: Unable to access ./config. in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 31

Warning: main(./config.) [function.main]: failed to open stream: Permission denied in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 31

Warning: main() [function.main]: Unable to access ./config. in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 31

Warning: main(./config.) [function.main]: failed to open stream: Permission denied in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 31

Warning: main() [function.include]: Failed opening './config.' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 31

Warning: main() [function.main]: Unable to access ./includes/db. in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 32

Warning: main(./includes/db.) [function.main]: failed to open stream: Permission denied in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 32

Warning: main() [function.main]: Unable to access ./includes/db. in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 32

Warning: main(./includes/db.) [function.main]: failed to open stream: Permission denied in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 32

Warning: main() [function.include]: Failed opening './includes/db.' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/askankam/public_html/forum/ctracker/install.php on line 32
CBACK Setup System

Critical Error: Database connection failed.
http://www.askankam.com sitem ziyaret edin
Holyz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Holyz »

beyler aranızda dosyaları hazırlanmış halde zip leyip veya rar layıp buraya koyabilecek arkadaş warmı ?

çünkü bu biraz fazlasıyla zahmetli ve fazla anlamıyorum.

hazırlanmış dosyaları koyabilecek arkadaş warsa şimdiden çok teşekkürler...
HolyDemonz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen HolyDemonz »

yoqmu yapacak olan ?
Kullanıcı avatarı
RAUVAS
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen RAUVAS »

bu modun lang_main le lang_admin i yokmu.. modu kurdum yöneteim panelinde sadece şu aşadığakinler yazıyor içine girdimmide yazılar yok..Hatamı yaptın dersiniz yoksa lang_main le lang_admin verilmemişmi?

CrackerTracker
Sağlama Toplamı Tarayıcısı
Sistem Geri Yükleme
Sayfa Altı Notu
Hazırlayanlar
Dosya Tarayıcısı
Global Haberler
IP&Ajan Engelleyici
Kayıt Yönetimi
Bakım & Testler
Kötü Niyetli Kullanıcı
Ayarlar
Kullanıcı avatarı
phpBB-TR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen phpBB-TR »

Çok iyi oldu :wink: Eskiden ingilizce bişi anlamıyodum :?
cahit28
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

ctracker kurulum sorunu

Mesaj gönderen cahit28 »

Arkadaşlar ben bu modu kurdum sonun da sayfanın en altın da şöyle birşey yazıyor sorun nedir yardımcı olabilirmisiniz

Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING in /var/www/vhosts/bmstelekom.net/httpdocs/phpBB/includes/page_tail.php on line 44
cahit28
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

mod kurulumu

Mesaj gönderen cahit28 »

Birde en altta yönetim paneli yaazan yer gelmiyo
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

1. si burası dil dosyası yeri yani yanlış kısma açmışsın
2. kurulumda bi hata yapmışsın o yazan satır civarını bi daha düzenle.
cahit28
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mod

Mesaj gönderen cahit28 »

İlk indirdiğim phpbb dosyasındaki hata yazan dosyayı üstüne attım düzeldi yardım için sağolun yanlış yere yazdığım için kusura bakmayın
muratsalganer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen muratsalganer »

ben bunu kurdum admın panelinde ki yazılar ve resimler gelmiyor nasıl yapabilirim
agrirehberi
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen agrirehberi »

Arkadaşlar ben lang_cback_ctracker.php dosyasını language\lang_turkish klasörüne attım. ama yönetim panelinde hiç bir değişiklik olmadı..
ben phpBaB 2.0.22 kullanıyorum. ondan mı acaba?
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

neredeyse herkes phpbb2.0.22 kullanıyor :D ondan değil yani, modu doğru yüklemişsen belki çerezlerdendir, çerezleri temizle bidaha dene.

“phpBB2 MOD Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir