przemo 1.12.5 Türkçe %90-95

phpBB2 için yapılan MODların dil dosyalarını Türkçeleştirme forumu.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

przemo 1.12.5 Türkçe %90-95

Mesaj gönderen pikachu »

evet arkadaşlar przemo 1.12.5 premodu yaklaşık olarak % 90- 95 i (işallah öyledir :D :D :D ) türkçe, ingilizce kalan kısımlarıda o kadar önemli yerlerin değildi sanırsam. (üşengeçliğimden çevirmedim)
aslında 2 ay falan öncesinden çevirmiştim ama bir çok sitedeki çeviri imzalarının silindiğini gördükten sonra yayınlamamaya karar vermiştim, sizlerin gerekli özeni göstereceğinizi düşünüyorum. çevirinin tamamı ByRz&ByRz türkçesidir, peki nedir bunun farkı
1) neredeyse hiç büyük harf kullanılmamıştır.
2) anlamı benzedikten sonra gerisi mühim değildir diyerek çevrilmiştir.
3) bütün dil dosyaları tarafımdan çevrilmiştir, yani hazır dil dosyalarının üzerine modların dil dosyaları eklenerek yapılmamıştır.
4) çeviri imzası eklenmiştir. ( artık silmezsiniz heralde :D :D :D )
5) yüklediğim dosya sadece dil dosyasını değil tüm dosyaları içermekte çünkü garip bir şekilde dil dosyasından bağımsız ingilizce kısımlar varmış bazı dosyalarda (bende sonradan fark ettim), oralarıda çevirdim.
6) dosya 7z formatında sıkıştırılmıştır. her program bunu açıyormu bilmiyorum. ama winrar açtı. olmazsa 7zip die bir program var onu indirin.
7) sizler için siteme yükledim (bandwith dolayısıyla, veya başka sebeplerle silebilirim.)

http://www.forumyok.com/przemo.7z

Hertürlü görüş istek ve önerilerinizi ister buradan isterseniz sitem üzerinden bildirebilirsiniz. büyük ihtimalle dil dosyalarını biraz daha geliştirirm. isterseniz eksik kısımları dosya olarak bulup siz ekleyin. şuan hatırlamıyorum nereler eksikti die.

kurulumuna gelince tüm dosyaları hostunuza yükleyin, tarayıcıdan sitenizin adresini yazın, karşınıza kurulum ekranı gelecek, oradan default language kısmını english ten turkçeye (yada turkish de olabilir) getirin kurulumda türkçe olsun, sonra gerekli yerleri doldurun ve ilerleyin o kadar.

localde sorunsuzca kurdum, ama normal hostta bu halini denemedim. artık sorunlarınız olursa destek bölümüne yazarsınız.
En son pikachu tarafından 06.04.2007, 13:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
yeniturkBB
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yeniturkBB »

dosya silinmiş !
.. Oktayusx ! [www.oktayusx.net]
sabahgünesi
Kayıtlı Kullanıcı

Re: przemo 1.12.5 Türkçe %90-95

Mesaj gönderen sabahgünesi »

evet yaa dosya silinmiş

arkadaşım sen baya uğraşmışsın belli ingilizceye çevirmişsin burada da yayınlamışsın Allah razı olsun senden ama bu nete güven olmuyor silini veriyor

linki yenileyebilir misin?...
reptir
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen reptir »

Bana da lazım babacan.

Sana zahmet bi atıversen.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

arkadaşlar tercüme dosyaları bilgisayardaki bir sorun nedeniyle silinmiştir kusura bakmayın, önceden indiren birileri eklerse sevinirim.ç
valmarque
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen valmarque »

önceden download edenler yardımcı olurlarsa indirelim bu dil paketini..
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

valmarque yazdı:önceden download edenler yardımcı olurlarsa indirelim bu dil paketini..
Üzgünüm ama sanırım o dosya kimsede yok. O yüzden kilitlemek durumundayım bu başlığı.

Şayet dosyayı paylaşan arkadaşımız olursa kilit tekrar açılacaktır. ÖM atmanız yeterlidir.

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kilitli

“phpBB2 MOD Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir