Facebook'ta Paylaş

phpBB 3.0.x sürümleri için uygun olan hazır ya da küçük kod parçalarını bu forumda paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
forumpatk
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Facebook'ta Paylaş

Mesaj gönderen forumpatk »

Valla ben sorduğum hiçbir soruya cevap alamadım ancak bende kurdum.
forumpatk
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen forumpatk »

styles/temaadı/templates/viewtopic_body.html
bu soayanın içinde söyledini gibi bir kod bulamadım, biçim kodu kullanarak yapamazmıyız.
Kullanıcı avatarı
ertug001
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ertug001 »

satcell yazdı:anlamadığın yer neresi kurulumda yazılanları yaptıktan sonra Sistem/yönetim kontrol panelinden modül ekleden eklemek
language/es/common.php
Bul diyor ama common.php de ve diğer tr klasörde veya en klasörde common.php edit programı ile açtığımda 'SETTINGS' kelimesi yoktur.
Bul

Kod: Tümünü seç

'SETTINGS'
Sonrasına Ekle

// Mod_Share_On by JesusADS
	'SHARE_ON_FACEBOOK'	=> 'Share on Facebook',
	'SHARE_ON_TWITTER'	=> 'Share on Twitter',
	'SHARE_ON_ORKUT'	=> 'Share on Orkut',
	'SHARE_ON_DIGG'		=> 'Share on Digg',
	'SHARE_ON_MYSPACE'	=> 'Share on MySpace',
	'SHARE_ON_DELICIOUS'	=> 'Share on Delicious',
	'SHARE_ON_TECHNORATI'	=> 'Share on Technorati',
	// Mod_Share_On
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

ertug001 yazdı:
satcell yazdı:anlamadığın yer neresi kurulumda yazılanları yaptıktan sonra Sistem/yönetim kontrol panelinden modül ekleden eklemek
language/es/common.php
Bul diyor ama common.php de ve diğer tr klasörde veya en klasörde common.php edit programı ile açtığımda 'SETTINGS' kelimesi yoktur.
Bul

'SETTINGS'
Sonrasına Ekle

// Mod_Share_On by JesusADS
	'SHARE_ON_FACEBOOK'	=> 'Share on Facebook',
	'SHARE_ON_TWITTER'	=> 'Share on Twitter',
	'SHARE_ON_ORKUT'	=> 'Share on Orkut',
	'SHARE_ON_DIGG'		=> 'Share on Digg',
	'SHARE_ON_MYSPACE'	=> 'Share on MySpace',
	'SHARE_ON_DELICIOUS'	=> 'Share on Delicious',
	'SHARE_ON_TECHNORATI'	=> 'Share on Technorati',
	// Mod_Share_On
540.satıra bak
Kullanıcı avatarı
zafer715
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen zafer715 »

Arkadaşlar bu eklentiyi ben ayarlayamadım ya. seo ile sknti yaratıyor. seo nun sitesinde değiştir dediği yeri değiştirdim. soyle bi durum. son gonderilen mesajlara tıklayınca adres cubugu benim sitede ileti8768.html#p8768 gibi gorunuyor boyle olunca facede yayınla diyorum işlem basarili şekilde oluyor yani konu baslığı ve altinda 3 satırlık bir cümle çıkıyor. şöyle;
adsız2.PNG
fakat konulardan herhangi bir konuya girdigimde
adres qt-ile-qtplay-kullanimi-t96.html boyle olunca

facebokta
adsız.PNG
adsız.PNG (7.7 KiB) 5867 kere görüntülendi
bu şekilde gosteriyor. normal girince neden gostermiyorda ileti olarak girince gosteriyor sknti nerde?

phpbb 3.0.8

subsilver2 kullanıyorum.

seo için şu kodu değştirin demiş

// Mod_Share_Facebook&Twitter by JesusADS
      'U_FACEBOOK'      => 'http://www.facebook.com/share.php?u=' . generate_board_url() . '/viewtopic.php?t='. $topic_data['topic_id'],
      'U_TWITTER'      => 'http://twitter.com/home?status=' . $topic_data['topic_title'] . ' (from @YOUR_FORUM_TWITTER_ID) '. generate_board_url() . '/viewtopic.php?t=' . $topic_data['topic_id'],
// Mod_Share_Facebook&Twitter
bunu

// Mod_Share_Facebook&Twitter by JesusADS
// www.phpBB-SEO.com SEO TOOLKIT BEGIN
      'U_FACEBOOK'      => 'http://www.facebook.com/share.php?u=' . (!empty($phpbb_seo->seo_opt['url_rewrite']) ? $phpbb_seo->drop_sid($viewtopic_url) : generate_board_url() . "/viewtopic.$phpEx?f=$forum_id&t=$topic_id"),
      'U_TWITTER'      => 'http://twitter.com/home?status=' . $topic_data['topic_title'] . ' (from @YOUR_FORUM_TWITTER_ID) '. (!empty($phpbb_seo->seo_opt['url_rewrite']) ? $phpbb_seo->drop_sid($viewtopic_url) : generate_board_url() . "/viewtopic.$phpEx?f=$forum_id&t=$topic_id"),
// www.phpBB-SEO.com SEO TOOLKIT BEGIN
// Mod_Share_Facebook&Twitter
bunla. değşitirdim.

bide şunudemiş fakat bunu bulamadım viewtopicte yok

$topic_url = generate_board_url() . "/viewtopic.$phpEx?f=$forum_id%26t=$topic_id";
bunu

$topic_url = (!empty($phpbb_seo->seo_opt['url_rewrite']) ? $phpbb_seo->drop_sid($viewtopic_url) : generate_board_url() . "/viewtopic.$phpEx?f=$forum_id%26t=$topic_id");
bunla.

neden boyle oluyor yardımınızı bekliyorum
Kullanıcı avatarı
zafer715
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen zafer715 »

bazi yerlerde gosteriyor bazı yerlerde gostermiyor. nedense
kkka
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kkka »

tüm uygulamaları yaptım fotoyuda imagese attım çerezler ve şablonlar filan hepsini yeniledim kodları değiştir ekle vs hepsi tamam ama forumda göxükmüyor nedense ? acaba ben premod kullanıyorum bununla alakası olabilirmi ? birde bu premoda ayrıca auto mod yüklenirmi gerek varmıdır ?
ozgurozdemir83
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ozgurozdemir83 »

Bu kod Java script kodu olduğu için Her Türlü sistemde sorunsuz çalışabiliyor. Facebookta paylaş kodu nu web sayfasının herhangi bir yerine ypıştırmanız yeterli

<script>function fbs_click() {u=location.href;t=document.title;window.open('http://www.facebook.com/sharer.php?u='+encodeURIComponent(u)+'&t='+encodeURIComponent(t),'sharer','toolbar=0,status=0,width=626,height=436');return false;}</script><style> html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://sentezbilisim.com/facebook_share_icon.gif?2:26981) no-repeat top left; }</style><a href="http://www.facebook.com/share.php?u=<url>" onclick="return fbs_click()" target="_blank" class="fb_share_link">Facebook'ta Paylaş</a>
:wink:
islamiisilanlari
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen islamiisilanlari »

subsilver2 kullanıyorum. bu Facebook paylaşı kullanamazmıyım acaba. Denesen mi
bybarone
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bybarone »

Teşekkürler paylaşım için çalışıyor evet :)
doctoralone
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen doctoralone »

forum işlerine ara verdiğim için verdiğim önizlemeler çalışmıyor. kusura bakmayın
betfanti
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen betfanti »

doctoralone yazdı:forum işlerine ara verdiğim için verdiğim önizlemeler çalışmıyor. kusura bakmayın
evet dostum eline sağlık kod'u siteme ekledim çalışıyor fakat dediğin gibi önizleme yok onu ayarlarsan çok makbule geçer teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Modun önzilemesini modu kurduysanız siz ya da kuran arkadaşlar ekleyebilirler.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.0.x Kod Parçaları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir