Ana sayfadaki Logo boyutu

phpBB 3.0.x sürümleri için uygun olan hazır ya da küçük kod parçalarını bu forumda paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
SysL
Kayıtlı Kullanıcı

Ana sayfadaki Logo boyutu

Mesaj gönderen SysL »

Siteme logo koysamda büyük ebatlardaki ekranlarda küçük kalıyor küçük koyunca tipsiz duruyor..Bunun ortasını arıyorum yani forumumun logo kısmını aslında boydan boya kaplamasını istiyorum ama olmuyor bir türlü.15"de normal görünmesine rağmen 22"de baktığımda logo yine küçük ama forum geniş görünüyor.Bunu düzeltebileceğim bir kod varmı yardımcı olabilirmisiniz.Bu logo kendini logo alanına otomatik olarak boyutlayamıyormu?
Kullanıcı avatarı
SysL
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Ana sayfadaki Logo boyutu

Mesaj gönderen SysL »

Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

Logoyu arka planınıza uyumlu hale getirmek çözüm olabilir. Böylece ekran boyutu büyüse de arka plan logonuzu yama gibi göstermeyecektir.
Kullanıcı avatarı
SysL
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SysL »

VSaBaH yazdı:Merhaba,

Logoyu arka planınıza uyumlu hale getirmek çözüm olabilir. Böylece ekran boyutu büyüse de arka plan logonuzu yama gibi göstermeyecektir.
Ah o logoyu yapabilsem zaten sorun kalmayacak :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

SysL yazdı:

Şayet profilinizdeki siteyse söz konusu olan site o zaman aşağıda verdiğim dosya üzerine logonuzu tasarlayıp /forum/styles/etech/imageset/ dizini içine atınız logoyu... Uyumlu hale geldiğini göreceksiniz.

http://img526.imageshack.us/img526/728/sitelogok.gif
Kullanıcı avatarı
SysL
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SysL »

VSaBaH yazdı:
SysL yazdı:

Şayet profilinizdeki siteyse söz konusu olan site o zaman aşağıda verdiğim dosya üzerine logonuzu tasarlayıp /forum/styles/etech/imageset/ dizini içine atınız logoyu... Uyumlu hale geldiğini göreceksiniz.

http://img526.imageshack.us/img526/728/sitelogok.gif
Birşeyler yapmaya çalıştım ama üst border çizgisi pek tutmadı.bu arada banner maker pro programını kullanıyorum yaparken ama sanırım pek işe yaramaz bir program.Neyse yinede yardımların için çok teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

SysL yazdı: Birşeyler yapmaya çalıştım ama üst border çizgisi pek tutmadı.bu arada banner maker pro programını kullanıyorum yaparken ama sanırım pek işe yaramaz bir program.Neyse yinede yardımların için çok teşekkür ederim.
Ben size yapmanız gerekenler hakkında fikir vermeye çalıştım zaten. Onu geliştirerek istediğinizi yapabilirsiniz yani...
sandox
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen sandox »

Böyle bir sorun bendede var..
Bir ana pano var sunucuya atarak forum ayarlarından ekliyorum 17 inç monitöre göre ebatlandırsam 19 inç monitörde forum otomotik boyutlandıgı halde ana pano boyutlanmıyor ufak ve kenarda boşluk görünüyor. yada 19 a göre ayarlasam 17 de forumu genişletiyor.
Buna bir çare üretebilen varmıdır acaba?
Kilitli

“3.0.x Kod Parçaları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir