Facebook Paylaş butonu nasıl ekleyebilirim?

phpBB 3.0.x sürümleri için uygun olan hazır ya da küçük kod parçalarını bu forumda paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
korkmaz81
Kayıtlı Kullanıcı

Facebook Paylaş butonu nasıl ekleyebilirim?

Mesaj gönderen korkmaz81 »

Değerli üstatlarım merhaba forum sitemde açtığım konuların altında sosya paylaşım sitelerinde mesela facebook,twitter vb. sitelerde paylaş butonu nasıl eklerim sitede kullandığım tema subsilver2 forumda arama yaptım ama prosilver temasına göre anlatılmış temama uygulayamadım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
ForeverBesiktas
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Paylaş butonu nasıl ekleyenilirim?

Mesaj gönderen ForeverBesiktas »

Bunun İçin Arama Yapabilirsin Social Bookmark Adı Altında Bir Çok Paylaşım Var .
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Bir çok seçenek mevcut, mesela; buraya bakabilirsin.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
korkmaz81
Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkür ederim
korkmaz81
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Facebook Paylaş butonu nasıl ekleyebilirim?

temama ekledim ama facebook ikonu çıkmadı bunu nereye ekleyebilirim.İkonun olduğu yer çıkıyor ama ikon gözükmüyor.
korkmaz81
Kayıtlı Kullanıcı

sorunu hallettim yardımınız için teşekkürler
korkmaz81
Kayıtlı Kullanıcı

Bir de farklı bir ekletinyi önereyim.Butonlar böyle açık halde değilde bir paylaş butonunun üzerine gelince açılacak şekilde ayarlanabilir:

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Üstatlarım bir arkadaş bunun prosilver temasında uygulamasını anlatmış ama bunu subsilver2 temasında nasıl yapabilirim acaba?
Kilitli

“3.0.x Kod Parçaları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir