Logonun sağ tarafına Facebook+Twitter+Feed ekleme yolu

phpBB 3.0.x sürümleri için uygun olan hazır ya da küçük kod parçalarını bu forumda paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Logonun sağ tarafına Facebook+Twitter+Feed ekleme yolu

Mesaj gönderen satcell »

temayı yenile,ön belleği temizle,tarayıcı çerezlerini sil
teqbar
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen teqbar »

Bunu subsilver tema için yapabilir miyiz?
teqbar
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen teqbar »

bilen yok mu arkadaşlar subsilver temaya uyarlamayı?
papillo
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen papillo »

Arkadaşlar anlatılanları yapım ve semboller çıktı.Ancak sitenin sol tarafında çıktı.Bu sembolleri sitenin sağ tarafına nasıl çekebilirim.
Tarkanim
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Tarkanim »

peki üstat ben temaya sağdan açılan Facebook kutusu eklemek istiyorum onu nasıl yaparım ?.

Böyle olacak :

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Anladığım kadarıyla sağdan açılan facebook beğen kutusunu phpbb3 'e uydurmak için temadaki theme\colours.css ile postbody 'yi düzenlemek gerekiyor.

Ben o kutunun temaya özel olmasını ve o temanın uygulandığı bütün kategori ve konularda gözükmesini istiyorum
turkobil
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen turkobil »

satcell yazdı:[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Yukarıdaki Gibi Prosilver Tema da Header de logonun olduğu yerin sağ tarafına Facebook+Twitter+Feed eklemenin yolu aşağıdaki adreste
http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... start=1530
bu benim için faydalı bir paylaşım oldu hocam, çok teşekkürler..
Kilitli

“3.0.x Kod Parçaları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir