Üyelerin Yorum Yapabileceği Yorum Sistemi

PHP Programlama dili hakkında tartışmalar, paylaşım ve yardımlaşma forumu.
banamusade
Kayıtlı Kullanıcı

Üyelerin Yorum Yapabileceği Yorum Sistemi

Mesaj gönderen banamusade »

Arkadaşlar bana yalnızca üyelerin yorum paylaşabileceği bir yorum scripti lazım rica ediyorum bana yardım edebilir misiniz?
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Üyelerin Yorum Yapabileceği Yorum Sistemi

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

Birkaç aramayla bu tip basit scriptler bulmanız mümkün.Ancak kendiniz de rahatlıkla yapabilirsiniz bunun için.Veritaban işlemleri + session + post işlemlerini bilmeniz yeterli olacaktır.

Kolay gelsin.
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

İmzanda "Yakında gelebilirim" demişsin gerçekten de gelmişsin. Uzun zamandır yoktun profiline baktım da 2011 den beri girmemişsin. Hoşgeldin diyeyim bari Pierce_MVP.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 552
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

Ademx33 yazdı:İmzanda "Yakında gelebilirim" demişsin gerçekten de gelmişsin. Uzun zamandır yoktun profiline baktım da 2011 den beri girmemişsin. Hoşgeldin diyeyim bari Pierce_MVP.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 552
Hoşbulduk Ademx33 :) Aslında tam olarak bir geri dönme değil şu an ama birkaç icraat yaptıktan sonra geldiğim anlaşılabilir.Özlemişim buraları.
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(

“PHP” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir