xml içeriği

PHP Programlama dili hakkında tartışmalar, paylaşım ve yardımlaşma forumu.
look2me
Kayıtlı Kullanıcı

xml içeriği

Mesaj gönderen look2me »

Merhabalar, hayatımda hiç php yada internet siteleri üzerine çalışmadım oyüzden bilgim çok kısıtlı oyüzden sorumda hatalar olursa düzeltirseniz sevinirim şimdi sistem üzerine deneme için bir forum kurdum herhangi bir eklenti vs hiç birşey kurmadım amacım android üzerine bu forumu işlemek fakat sitenin xml verilerini bulamıyorum eğer yardımcı olursanız çok sevinirim. Java da herhangi bir sorunum yokta işte işin içine php falan girince hiç anlamıyorum
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: xml içeriği

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Merhaba,

sitenizde sorun olduğu Zaman buraya başlık açarsanız sorununuzu çözmek icin yardımcı olmaya çalışırız, sonuçta burası Türkçe phpBB Destek forumu.

Bildiğim kadarıyla henüz phpBB api'si yok. Bende nativ mobil uygulamaları yazdığım icin gecmiş senelerde sorun çekmiştim.

5-6 ay önce kendim icin bir api yazdım. phpBB'nin neredeyse tüm özellikleri bulunuyor. Yalnız daha deneme aşamasında olduğu icin ve paylaşıp paylaşmayacağım kesin olmadığı icin henüz bir başlık açmadım. Sanırım işinizi zaten görmez, çünkü siz çok basit bir .xml/json gibi çıkışlar istiyorsunuz. Benim yaptıgım daha çok framework tarzı ve swift ile yazıldı. Yanı başlangıç bilgiler ile uygulama yazmanız imkansız. Size tavsiyem responsive tema kullanıp öyle uygulamaya geçirmeniz - webView tarzı.

Eğer işime gelir derseniz, DEV sürümünü burada paylaşabilirim phpBB eklentisi olarak ama ilerde hata vs oluşursa swift/javascript/rest/obj-c tarzı bilgileriniz gerekebilir.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: xml içeriği

Mesaj gönderen Ademx33 »

Vay bee demek PhpBB nin de Apk sı falan olacakmış. Çok mutlu oldum yaa. İnşallah en kısa zamanda projenizi kullanma fırsatımız olur. Kolay gelsin. Hayırlı Ramazanlar.
.
.
.
594
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...

“PHP” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir