PhpBB3 de BB Codeler - Youtube ve Google Video Dahil

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmış özel BBCode'lar ve bunlar hakkında yardım & tartışmalar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
senolecevit
Kayıtlı Kullanıcı

Re: PhpBB3 de BB Codeler - Youtube ve Google Video Dahil

Mesaj gönderen senolecevit »

arkadaşlar sadece gogle videolarını forumumda göstermek istiyorum .. resimde görünen 1. ve 2. kutucuklara tam olarak ne yazacağımı söylermisiniz .. sadece kutucuğa yazılacakları ama tşk

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

ben şekildeki yazıları girdim ama olmadı bunları girdikten sonrada başka ayar varmı , onuda bilmiyorum.. saygılar
akvaryumturkiye.com
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

Onları girdikten sonra altta bu bbcode yi mesaj alanında göster gibi bir buton olmalı, onu da işaretlemelisin.
izzet37
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen izzet37 »

benimde biraz kafam karıştı acıkcası bidaha okuyup yapıcaz hoscakalın.
migo58
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen migo58 »

bunu hazırlayan güzel arkadaş bu kodları ayrı ayrı kopyala yapıştır yaparak burada yayınlayamazmıydı acaba merak ediyorum. hepsini ayrı ayrı neden yayınlamış nasıl bir fantazidir bu anlamadım...
ikinciside çalışmıyor kodlar güncelliğini yitirmiş.. teşekkürler
Kilitli

“3.0.x Özel BBCodelar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir