Sağa Sola Kayan Yazı [BBCODE]

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmış özel BBCode'lar ve bunlar hakkında yardım & tartışmalar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
ertug001
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Sağa Sola Kayan Yazı [BBCODE]

Mesaj gönderen ertug001 »

overal_header.html de sağa veya sola kayan yazı kodlarını eklediğimizde W3C Sitesinde kontrol etttiğimden hata verdiği için kullanmadım.kendi siteni kontrol etmek için bu siteye url adresini yaz sonuçunu hüsran olmaz umarım.http://validator.w3.org/
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

o_f_t yazdı:güzel oldu :) ama rastgele aşağı yukarı sağa sola yapabilir miyiz?

Kod: Tümünü seç

[marq=left/right/top/bottom]ilgili metin, ilgili yöne doğru kayar[/marq]
Aslında olması lazım, yukarıda gördüğümüz gibi marq= den sonra LEFT(sol) - Right(sağ) a doğru oluyor ama nedense TOP(yukarı) ve BOTTOM(aşağı) çalışmıyor. Umarız bu sorunu aşacak bilgi veren biri olur...

ertug001 yazdı:overal_header.html de sağa veya sola kayan yazı kodlarını eklediğimizde W3C Sitesinde kontrol etttiğimden hata verdiği için kullanmadım.kendi siteni kontrol etmek için bu siteye url adresini yaz sonuçunu hüsran olmaz umarım.http://validator.w3.org/
Ertuğ o dediğin site güzelmiş 99 hata çıktı bende. Her nereyi editlediysem hata veriyor. Acaba programda mı bir sorun var diye PhpBBTurkey i ekledim yeşil bir renkle "hatasız" sonucu geldi. İyi bir test yeri oldu verdiğin bilgi için teşekkürler.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 294
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
ertug001
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ertug001 »

Ademx33 yazdı:
o_f_t yazdı:güzel oldu :) ama rastgele aşağı yukarı sağa sola yapabilir miyiz?

Kod: Tümünü seç

[marq=left/right/top/bottom]ilgili metin, ilgili yöne doğru kayar[/marq]
Aslında olması lazım, yukarıda gördüğümüz gibi marq= den sonra LEFT(sol) - Right(sağ) a doğru oluyor ama nedense TOP(yukarı) ve BOTTOM(aşağı) çalışmıyor. Umarız bu sorunu aşacak bilgi veren biri olur...

ertug001 yazdı:overal_header.html de sağa veya sola kayan yazı kodlarını eklediğimizde W3C Sitesinde kontrol etttiğimden hata verdiği için kullanmadım.kendi siteni kontrol etmek için bu siteye url adresini yaz sonuçunu hüsran olmaz umarım.http://validator.w3.org/
Ertuğ o dediğin site güzelmiş 99 hata çıktı bende. Her nereyi editlediysem hata veriyor. Acaba programda mı bir sorun var diye PhpBBTurkey i ekledim yeşil bir renkle "hatasız" sonucu geldi. İyi bir test yeri oldu verdiğin bilgi için teşekkürler.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 294
Dediğim site İnternet ortamındaki Sitelerin HTML Kodlara uyumlu olup olmadığını denetleyen sitedir.Ayrıca google arama motoru bu tarz hata veren siteleri sevmez, sıralamada ön plana cıkarmayıp arka plana atıyor.
Kilitli

“3.0.x Özel BBCodelar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir