facebooktan video çekmek için BBCode varmı ?

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmış özel BBCode'lar ve bunlar hakkında yardım & tartışmalar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
kardanadam-19
Kayıtlı Kullanıcı

facebooktan video çekmek için BBCode varmı ?

Mesaj gönderen kardanadam-19 »

iyi günler facebooktan video çekmemize yarayan BBcode varsa yarımcı olurmusunuz?
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: facebooktan video çekmek için BBCode varmı ?

Mesaj gönderen akansu »

kardanadam-19 yazdı:iyi günler facebooktan video çekmemize yarayan BBcode varsa yarımcı olurmusunuz?
Denedim ama Gizlilik Politikası gereği vidyo çekilmiyor:

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Düzenleme: Ben kendim denemiştim , şimdi Google aradım bir tane var ama sonuç aynı :
http://www.phpbb3bbcodes.com/facebook-v ... t1777.html
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

Facebookta giriş yapılmadan videolar izlenemiyor, BBCode genel kullanımda işe yaramaz bu sebeple.
clients
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen clients »

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/9614

firefox eklentisi ile download linki alabilirsin
Kullanıcı avatarı
sadistic
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen sadistic »

bennce ilk olarak üye girişi yapıldıktan sonra video izlemeyi aktifleştirebilirsiniz. ama ilk olarak kullanıcı girişi hatta gerekirse kendi proflinde yayın yaptıktan sonra videoyu izlettirebilirsin kardeşim.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Artık çekilebiliyor.. Sükut kardeşimiz paylaşmış ilk olarak.. Buyrun

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 512
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kilitli

“3.0.x Özel BBCodelar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir