Anchor BBCode

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmış özel BBCode'lar ve bunlar hakkında yardım & tartışmalar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Anchor BBCode

Mesaj gönderen malt »

Kullanıcıyı mesaj içerisinde belirlediğiniz bir satıra göndermeye yarıyor. 2 bbcode'u da eklemelisiniz.

Anchor:

BBCode:

Kod: Tümünü seç

[anchor]{TEXT}[/anchor]
HTML:

<a name="{TEXT}"></a>
Yardım satırı:

Anchor: [anchor]Name of the anchor[/anchor]
Goto:

BBCode:

[goto={TEXT1}]{TEXT2}[/goto]
HTML:

<a href="#{TEXT1}">{TEXT2}</a>
Seo Modunu kullananlar için HTML:

<a href="#{TEXT1}" onclick="document.location.hash = '#{TEXT1}'; return false;">{TEXT2}</a>
Yardım satırı:

Goto: [goto=Anchor Name]Link tekst[/goto]
Örnek kullanım:

[goto=Phpbb2]Phpbb2[/goto]
[goto=Phpbb]Phpbb[/goto]
[goto=Phpbb Deneme]Phpbb Deneme[/goto]

[anchor]Phpbb2[/anchor]
Bu yazılım (değiştirilmemiş haliyle) phpBB Group tarafından üretilmiş ve genel dağıtıma çıkarılmıştır. Tüm eser hakları phpBB Group'a aittir. Bu eser, GNU General Public License antlaşması altında sunulmuştur. Bu antlaşmaya uyma şartıyla ücretsiz dağıtılabilir. Daha detaylı bilgiler için bağlantıya göz atın.

[anchor]Phpbb[/anchor]
Bu yazılım phpBB Group tarafından yazılmış ve dağıtıma çıkarılmıştır. Eğer herhangi bir özelliğin eksik olduğunu düşünüyorsanız, lütfen phpbb.com sitesini ziyaret edip phpBB Group'un ilgili düşüncelerini öğrenin. Lütfen phpbb.com sitesindeki forumlara yazıp yeni bir özellik isteğinde bulunmayın. phpbb Group SourceForge aracılığıyla yeni özellikler ekler. Lütfen ilgili forumları gezip ilk önce phpBB Group'un herhangi bir özellikle ilgili tutumunu öğrenin ve daha sonra burada tarif edilen yöntemle başvuruda bulunun.

[anchor]Phpbb Deneme[/anchor]
“Takım” sayfasında listelenmiş yöneticilerin herhangi biri ile şikayetleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Eğer onlardan cevap alamıyorsanız, o zaman alan adının sahibi ile (bir whois sorgulaması yaparak) ya da, eğer bu mesaj panosu ücretsiz bir serviste çalışıyorsa (ör. Yahoo!, free.fr, f2s.com, v.b.), bu servisin yönetimi veya suistimal konularla ilgilenen bölümüyle iletişime geçmelisiniz. Not: phpBB Grubu, bu mesaj panosunun nasıl, nerede ve kimler tarafından kullanıldığı konusunda bir bilgisi olmadığı için kesinlikle yargılanamaz ve her ne olursa olsun sorumlu tutulamaz. phpBB.com sitesiyle veya phpBB yazılımıyla doğrudan ilgisi olmayan herhangi bir hukuki konuda (ihtiyati tedbir, mali sorumluluk, iftira vs.) phpBB Grubu ile iletişime geçmeyin. Bu yazılımın herhangi üçüncü şahıslar tarafından kullanımıyla ilgili phpBB Group'a e-posta gönderirseniz, ya çok kısa bir cevap alırsınız ya da hiç bir cevap alamazsınız.
Demo: http://www.phpbb3bbcodes.com/viewtopic.php?t=2530
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Anchor BBCode

Mesaj gönderen difficulty »

hiçbişi anlamadım :S
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Çok süpermiş ya eline sağlık valla. Uzun sayfalarda çok işe yarıyor..

Reklam değil kusura bakmayın sayın adminlerim : Görmek isteyenler için sitemde uygulamasını yaptım.

Bu da tam olarak gidilmesi gereken satırı gösteriyor : PhpBB2 Deneme isimli satır
En son Ademx33 tarafından 06.07.2010, 23:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen difficulty »

şimdi anladım.
Kilitli

“3.0.x Özel BBCodelar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir