facebook video bbcode

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmış özel BBCode'lar ve bunlar hakkında yardım & tartışmalar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
oksn123
Kayıtlı Kullanıcı

facebook video bbcode

Mesaj gönderen oksn123 »

Arkadaşlar facebook bbcode lazım arkadaşların verdiğinin Çoğu bozuk ben phpbb3 facebook bbcode istiyorum bu formun bütün her yerini aradım ama hepsi bozuk bna bbcode verebilecek olan varmmı

arkadaşlar bitane buldum phpbb3 hariç bütün forumlarda sorunsuz çalışıyor eyer bunun ustunde oynama yapabilen varsa yapsın şimdiden teşekkürler Acill lazım Film Sitesi Yapmayı pilanlıyom hazırladım herşeyi Bitek BBCODE eksik yardım Lütfen

FACEBOOK BBCODE PHPBB3 ÇAlışmıyor Başka forum sayfalarında çalışıyor üstünde Oynama Yapıp phpbb ayarlayabilecek varmmı?
En son oksn123 tarafından 21.03.2011, 16:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
oksn123
Kayıtlı Kullanıcı

Re: facebook video bbcode

Mesaj gönderen oksn123 »

Arkadaşlar Tam buraya yzarken Aklıma Geldi Buldum Sonun Sorunsuz Çalışan Şuanda Çok heyacanlıyım alın size bbcode facebook video oynatmak için

aşağıdaki eklentiyi indirip direk ana dizine atın sorun kalmamıştır güle güle kullanın

Biçim kodu kullanımı

Kod: Tümünü seç

[jw]{URL}[/jw]
Yerine konulacak HTML

<p><embed padding-top: 0px;" src="player.swf?file=http://www.indirmedenfilmizle.net/player.php?link={URL}&dock=true&stretchi ng=exactfit" quality="high" bgcolor="#000000" width="450" height="338" name="mymovie" align="middle" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="sameDomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.adobe.com/go/getflashplayer" /></embed></p>
Yardım satırı

[jw]facebook video [/jw]
Arkadaşlar Facebook linki böle olmak zorunda

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash4/27578/000/847/112170822141828_41883.mp4
aşağıdaki eklentiyi indirip direk ana dizine atın sorun kalmamıştır güle güle kullanın
player.rar
Eklentiyi indirin
(49.01 KiB) 282 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Konu Özel BBCode'lar forumuna taşındı.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Emek çekmişsiniz teşekkürler ama benim problemim düzelmedi. Player rar ını attım. ilk önce yanlış atmışım "Text will be replace" ikazı çıktı. En sonunda doğru yere atınca player gözüktü ama hala facebook videoları için oluşturduğum hem "Facebook" hem de "JW" player i videoları gösteremediler.. "Error #2032" diye de bir hata verdi bunlar neden olabilir acaba ?

--------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------Mesaj No : 276
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kilitli

“3.0.x Özel BBCodelar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir