Anasayfa yapımı

phpBB 3.1.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB 3.1.x kurulumu ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.1.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temalarından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.1.x Stil/Tema Sorunları & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB 3.1.x eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.1.x Eklenti Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
on3
Kayıtlı Kullanıcı

Anasayfa yapımı

Mesaj gönderen on3 »

phpbbturkey de olduğu gibi bir anasayfam olsun istiyorum bunu nasıl yapabilirim. Forum adresim 1803polis.com
yardmlarınız için şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
captain future
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Anasayfa yapımı

Mesaj gönderen captain future »

tavsiye edilir cok iyi phpbb3 Portal var ama Türkce Suport yok Dil ingilizce ve Almanca ama isteyen Türkce support ekleyebilir heralde, sormak lazim, http://www.board3.de/portal.php

ama basit yol ariyosan , Hazir Template indir ve Linklerden birine Forumun Link adresini yaz okadar, burdaki gibi olur.

deneme amaçlı Board3 Foruma ekledim, resimlere bak,

Eklenti : Zip Dosyasını yukarıdaki Board3 Linkinden indir, Zipi aç ve board3 Dosyasını olduğu gibi Forum/ext dosyasına geçir admine git aktifleştir ve cache boşalt. bukadar
Dil dosyaları kısa satırlı tercüme bir iki saat alır :wink:
Dosya ekleri
2.jpg
1.jpg
Kilitli

“3.1.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir