sözlükte yazılan entryleri nasıl portal da gösterebilirim

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
Heretic
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

sözlükte yazılan entryleri nasıl portal da gösterebilirim

Mesaj gönderen Heretic »

Arkadaşlar ben forumumun kurulu olduğu database üzerinde aynı zamanda ekşi sözlük klonu bir sözlükte bulunduruyorum. Bu sözlük scripti zaten çok bilinen bir script bilen biliyordur eminim. Ustalar benim yapmak istediğim bu sözlüğe entry giren kişilerin entryleri mesela son 5 entry olarak portalda görüntülenmesi, böylece sözlüğe daha fazla katılım olmasını sağlayabilirim herhalde. yalnız nasıl yapacağımı tam olarak bilmiyorum ,eğer bu konu hakkında fikri olan yardımcı olursa sevinirim.
Heretic
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: sözlükte yazılan entryleri nasıl portal da gösterebilirim

Mesaj gönderen Heretic »

Neyse kimse yardım etmemiş ama soruma kendim biz çözüm oluşturdum yine iframe kullanarak yaptım fakat sözlük için farklı php oluşturdum bu php yi biraz değiştirdim php dosyasını iframe içinde kulladım değişik ama hoş bir şey oldu sonunda. Resimde görünüyor merak eden arkadaşlar sitemden bakabilirler nasıl olduğunu. Eğer sisteminizde ekşisözlük klonuda kurulu ise bu olayı yapmakta zorlanmazsınız sorunuz olursa bu başlık altından sorabilirsiniz.
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
chnnmhyt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen chnnmhyt »

dostum bu lexicon değil demi eğer oysa bu modda kullanıcılarında bişeyler yazamasını nasıl sağlıcam
Metal Müzik - Kültür Sanat Paylaşım Platformu
http://www.cehennemhayat.org
Heretic
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Heretic »

hayır dostum bu lexicon değil , hazır sözlük adıyla dağıtılan scriptte ufak bazı değişikler yaptım sonra da anasayfaya iframe içerisinde göstererek ekledim. siteme girip bakabilirsin..
chnnmhyt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen chnnmhyt »

sitene girdim sende üyelerde bişeyler yazabiliyomu
Metal Müzik - Kültür Sanat Paylaşım Platformu
http://www.cehennemhayat.org
Heretic
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Heretic »

evet yazabiliyorlar, tüm üyelerim sözlüğe yazıp entry girebiliyor. zaten eğer öyle olmasaydı işin zevki olmazdı bu yüzden lexicon u kullanmıyorum bir kere kurmuştum ama sadece yöneticiler yazıyordu ve hiç zevkli değildi...
Kilitli

“2.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir