phpBB 3.1.0-RC3 Türkçe Dil Dosyası

phpBB 3.1.x sürümleri için hazırlanan Türkçe dil paketleri.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.1.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.1.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.1.x Eklenti Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

phpBB 3.1.0-RC3 Türkçe Dil Dosyası

Mesaj gönderen ESQARE »

phpBB 3.1.0-RC3 (Release Candidate 3) Türkçe Dil Paketi

* phpBB 3.1 "Ascraeus" sürümleri için yayınlanan ilk Türkçe dil dosyasıdır.

Önemli Notlar & Uyarılar:

- phpBB 3.1 sürümü şu an hala geliştirme aşamasında olup, RC (Release Candidate) sürümleri için phpBB.com üzerinden sınırlı olarak destek verilmektedir. RC sürümlerinde gerek güvenlik, gerekse hata olasılıkları yüksek olduğundan şu an aktif olarak kullandığınız mesaj panolarınızda kullanmamanız, kullanacak olursanız da mesaj panonuzun yedeğini almanız öneririz.

- phpBB3 neslinin şu an yayınlanan kararlı en son sürümü phpBB 3.0.12 sürümüdür. Bu sürümü Yüklemeler sayfamızdan indirebilir, son yayınlanan kararlı sürümleri yine aynı sayfadan takip edebilirsiniz..

- phpBB 3.1.x sürümleri için yayınlanan Türkçe dil dosyalarını anlık olarak github üzerindeki https://github.com/phpbbturkiye/phpbb31turkce sayfamızdan takip edebilirsiniz.

- phpBB 3.0.12 sürümünden phpBB 3.1.0 sürümüne Türkçe dil paketi kod değişiklikleri 3.1.0 kararlı final sürümü çıktığında yayınlanacaktır.

- Dil dosyalarında karşılaştığınız hataları bu konu üzerinden ya da 3.1.x Türkçeleştirme forumuna yeni bir başlık açarak bize iletebilirsiniz.

Yüklemeler & Sürüm Geçmişi:

İndirme Linki: http://download.phpbbturkey.net/lang_phpBB31_tr_RC3.zip
DEMO: http://phpbb31.phpbbturkey.com
  • 12-08-2014 v0.9.2
  • Dil dosyaları phpBB 3.1.0-RC3 sürümü için güncellendi.

12-07-2014 v0.9.1
  • "Eklenti" -> "Dosya eki", "Uzantı" -> "Eklenti" olarak değiştirilerek tercüme edildi.
  • Dil dosyaları phpBB 3.1.0-RC2 sürümü için güncellendi.

06-07-2014 v0.9.0
  • benioku.txt dosyası güncellendi.
  • admin_send_email.txt dosyasındaki çeviri hatası düzeltildi.
  • migrator.php dosyasındaki bir hata düzeltildi.
  • Dil dosyaları phpBB 3.1.0-RC1 sürümü için yayınlandı.

Kurulum & Türkçeye Çevirme:

- phpBB 3.1'i Türkçeye Çevirme (Videolu ve Detaylı Anlatım)

Anahtar Kelimeler: phpBB 3.1.0-RC3 Türkçe Dil Paketi, phpBB 3.1.0 Release Candidate 3 Türkçe Dil Paketi, phpBB 3.1 RC3 Türkçe Dil Dosyaları, phpBB Ascraeus RC3 Türkçe Dil Dosyaları
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.1.x Türkçe Dil Dosyası” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir