3.1.x ile subsilver yok

phpBB 3.1.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz ya da arayıpta bulamadığınız temalar / stiller için bu forumu kullanabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB 3.1.x kurulumu ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.1.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temalarından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.1.x Stil/Tema Sorunları & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB 3.1.x eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.1.x Eklenti Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
CasperS
Kayıtlı Kullanıcı

3.1.x ile subsilver yok

Mesaj gönderen CasperS »

sitede indirilen tam paket türkçe dil dosyası ile subsilver2 nin sadece karakter resim düzeltmeleri mevcut acaba subsilver teması 3.1.x de yokmu yada çıkmadımı daha bilgi alabilirmiyim .

not arama yaptım bulamadım.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: 3.1.x ile subsilver yok

Mesaj gönderen pikachu »

http://www.phpbbturkey.com/downloads/#phpbb-turkce sayfasından dil dosyasını indirirseniz içinde subsilver için butonlar vs bulunmakta.
CasperS
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CasperS »

butonlar var fakat eski 3.0.12 deki temayı atınca bu yeni butonlarla birlikte kullanabiliyormuyuz yada yapılan değişiklikler aynımı oluyor sonuçta temadada değişikliker yapıldı ?
Kullanıcı avatarı
upgradeable
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen upgradeable »

Benim diger web sitemde subdomain actim kurdum kullaniyorum. Sorunsuz Saygilarimla
http://www.lovelylove.co.uk
Yillar gecmis haberimiz olmamis...
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

https://area51.phpbb.com/phpBB/viewtopi ... 13&t=43369 sayfasında yapılan oylama sonucu subSilver2 temasını 3.1.x paketinin içerisinden kaldırdılar. Sadece subSilver2 teması için Türkçe dil ve resim dosyalarını Türkçe Dil Paketi'nin içerisinde bulabilirsiniz.

Zaten subSilver2 teması yıllar önce phpBB2'den phpBB3 sürümlerine geçişte zorluk yaşanmaması adına kullanılmıştı. Şu an tüm yeni teknoloji ve modern kodlamalar prosilver temasında kullanıyor ve temalar artık prosilver tabanlı oluşturuluyor.

Eğer subSilver2'nin görünümünden yine de vazgeçmem diyorsanız prosilver tabanlı oluşturulan subSilver3 temasının phpBB 3.1.x sürümü için güncellenmesini bekleyebilirsiniz. Yakın bir zamanda güncel sürümü çıkacaktır...
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
CasperS
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CasperS »

bilgi için teşekkürler
Kilitli

“3.1.x Stil İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir