Özel Profil Alanı Çoklu Şıklardan Çoklu Tercih

phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Ricardo
Kayıtlı Kullanıcı

Özel Profil Alanı Çoklu Şıklardan Çoklu Tercih

Mesaj gönderen Ricardo »

Merhaba Arkadaşlar,

Özel profil alanında çoklu şık oluşturup içlerinden bir kaçını ticklemelerini sağlamak istiyorum. Örnek :İlgi alanlarınız sorusuna

çiçek ....X böcek ... X kuş .... ağaç gibi.

Birde kayıt esnasında sorulan standart sorulardan sonra sadece profesyonellerin kullanıcıların cevaplaması için oluşturduğum soru grubunun başına, "Aşağıdaki sorular sadece profesyoneller içindir standart kullanıcılar cevap vermesin" yazmak istiyorum mümkün mü? teşekkürler saygılar
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Özel Profil Alanı Çoklu Şıklardan Çoklu Tercih

Mesaj gönderen pikachu »

ilk sorunun cevabını vereyim: eklenti olmadan çoklu seçim olmuyor. önce kendim denedim baktım, sonra phpbb.com'a sordum, eklenti olmadan mümkün olmadığını söylediler. işin kötüsü böyle bir eklenti de görmedim şimdilik. yani çoklu seçim işi zor. öneri olarak "yazı alanı oluşturun, üyeler kendileri yazsın" oldu. :D
ikinci sorunuzun cevabını bilmiyorum ama o daha zor gibi geldi ve o işleve sahip bir eklenti de görmedim ne yazıkki.
Ricardo
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Ricardo »

İlgin için teşekkürler. O siteye baktım multi selection profile fields diye geçiyor. Birisi bu konuda eklenti yazmış ama 2011 ve phpbb team destek sağlamam diyor yani garanti vermiyor. Acemi olduğum için yüklemedim. Aslında bu işlerin bir kursu filan yok mu kökten öğrenmek istiyorum.
Ricardo
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Ricardo »

https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2327001 bu linkte aradığımı buldum fakat installation yani yükleme kısmını anlayamadım yardımcı olan olursa sevinirim
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

normal eklenti kurulumu işlemler yapıyorsun. sıkıntı nedir?
Ricardo
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Ricardo »

Slm Pikachu, farkında olmadan bana yardımcı oldun teşekkürler günlerdir çözemediğim olayı çözdüm sayende. Kendime adıma söyleyim ki çok acemiyim. Bu işi adım adım çözüyorum.Senin bu "normal bi eklenti" demen yaptığım işin eklenti kurmak, ardından eklenti nasıl yüklenir( bu arada vsabah teşekkür ederim). Sonuç olarak çözdüm yükledim çalışıyor. teşekkürler

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir