Yönetici Paneline Giremiyorum

phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
champ19ns
Kayıtlı Kullanıcı

Yönetici Paneline Giremiyorum

Mesaj gönderen champ19ns »

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben yeni bir forum sitesi kurdum. Kurarken de ''http://wpmavi.com/blog/forum-sitesi-kurma.html'' bu adresteki adımları takip ettim. Ancak kurulu bittikten sonra yönetici panelime girmek istediğimde ''Hatalı kullanıcı adı belirttiniz. Lütfen kullanıcı adınızı kontrol edip tekrar deneyin. Eğer problem devam ederse lütfen Mesaj Panosu Yöneticisi ile iletişime geçin.'' hatası alıyorum şifre kullanıcı adı değiştirip tekrar deniyorum yine aynı hatayı alıyorum. Eksik yaptığım bişey mi var veya yanlış yaptığım? sorunu bi türlü çözemedim yardım edebilir misiniz?
copyas
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi

Re: Yönetici Paneline Giremiyorum

Mesaj gönderen copyas »

Kurulumu o sayfada anlattığı gibi cpanel üzerinden installatron kullanarak yaptınız sanırım. Aynı sayfanın en altında yorumlar var ve sorun yaşayanlar belirtmişler. Gelen cevaplardan biri :
Burak Oran
21 Temmuz 2017 at 2:56 pm
Hocam sorunuz çözdüm. Sorun phpbb’nin son sürümü ile alakalı. Öncelikle yüklediğniz phpbb forumunu silin. Bunu da yine cPanel üzerinden web uygulamalarım altında bulunan phpBB forum sekmesine tıklayın. Ardından üst sağ kısımda bulunan uygulamalarım kısmına tıklayın ve yüklü olan phpbb’yi seçip, kaldır butouna tıklayın. Tamamen forumu sildikten sorna tekrar cPanel üstünden phpbb forum kısmına gelin ve yine bu uygulamayı kur deyin. Bu sefer kurulum ekranı ayarlarından versiyonu 3.2.0 değil de, ondan bir önceki sürüm olan 3.1.10’u seçin. Bir önceki sürümünü kurduğunuzda bu problem ortadan kalkıyor yani. Admin girişi yaptıktan sonra yönetim paneline giriş linki en altta çıkıyor. Sitenize giriş yapın ve yönetim paneline ulaşın.

Ve ardından yine cPanel phpBB panelini uygulamalarım kısmından yüklü olan phpbb’Yi seçip, sağ üst köşede bulunan kırmızı ok işaretinden sürümü 3.2 ile güncelleyin. Bu şekilde yapınca yeni sürümü sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.
Veya bu başlığı deneyin : phpBB 3.2 Kurulumu

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir