Başlık Silinme Süresi

phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
yardimedin
Kayıtlı Kullanıcı

Başlık Silinme Süresi

Mesaj gönderen yardimedin »

Bir başlık açıldıktan sonra 7 gün mesaj atılmazsa silinir ayarı vardır dostlarım. Bu ayarı değiştirmek istiyorum. YKP'de hangi başlık altındadır bu ayar?
copyas
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi

Re: Başlık Silinme Süresi

Mesaj gönderen copyas »

Oyle bir ayar mi varmis? Mesaj ayarlarina girdim goremedim oyle birsey.

Baslik kendiliginden niye silinsin? Bir kullanici kendi attigi basligi silmek isterse bunun suresi var da kendiliginden mesaj silinmesi olayina denk gelmedim hic. Belki vardir bilemiyorum.
yardimedin
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen yardimedin »

copyas yazdı: 10.09.2017, 23:37 Oyle bir ayar mi varmis? Mesaj ayarlarina girdim goremedim oyle birsey.

Baslik kendiliginden niye silinsin? Bir kullanici kendi attigi basligi silmek isterse bunun suresi var da kendiliginden mesaj silinmesi olayina denk gelmedim hic. Belki vardir bilemiyorum.
Sanırım başlık darbeleme ile karıştırdım o zaman. Teşekkürler tekrardan...
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

yardimedin yazdı: 10.09.2017, 21:47 Bir başlık açıldıktan sonra 7 gün mesaj atılmazsa silinir ayarı vardır dostlarım. Bu ayarı değiştirmek istiyorum. YKP'de hangi başlık altındadır bu ayar?
YKP'den başlığın ait olduğu forumu düzenleyip, (ya da yeni forum oluştururken) "Forum budama ayarları" bölümünden "Otomatik budamayı aç:" seçeneğini Evet olarak ayarlayıp "Otomatik-budama mesaj yaşı:" seçeneğini 7 gün olacak şekilde ayarlarsanız o forumdaki başlıklara 7 gün boyunca cevap gelmezse başlık silinir. Ayrıca yine aynı bölümden budanmasını istediğiniz Sabit, Duyuru v.b. diğer seçenekleri de isteğe göre ayarlayabilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir