Forum izinleri ve Yönetici Rütbesi

phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Forum izinleri ve Yönetici Rütbesi

Mesaj gönderen EFe1343 »

Mehabalar, PhpBB ye geçeli biraz oldu. İki konu açtım. Yardımları dokundu sağolun. Ama Bu MyBB den geçişten sonra beni Yönetici olarak görmüyor hala aslında. Kurucu ve yönetici olarak yetkilerimi gösteriyor. Ama Takım kısmında hiçbir şey yok. Üyler kısmında da eskiden MyBB de 250 ye kadar Üye olarak göründüğüm için Rütbe olarak Üye yazıyordu. Kendime Yönetici adında bir Özel rol atadım. Ama sadece yazı olarak göünüyorum. Rütbe de kırmızı olarak yazmıyor.
ÜyeBölümüYöneticiYazısı.png
Birde Bu MyBB den geçiş yaptığım rütbeler hangi gruba giriyor. Sadece isim olarak mı işe yarıyor.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Forum izinleri ve Yönetici Rütbesi

Mesaj gönderen ESQARE »

YKP'den Yöneticiler grubuna kendi kullanıcı adınızı eklerseniz takım bölümünde görebilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
EFe1343
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Forum izinleri ve Yönetici Rütbesi

Mesaj gönderen EFe1343 »

ESQARE yazdı: 11.10.2017, 10:02 YKP'den Yöneticiler grubuna kendi kullanıcı adınızı eklerseniz takım bölümünde görebilirsiniz.
Kullanıcılar ve gruplar kısmına zaten adımı eklemişim. Kullanıcılar ve gruplardan Gruplar başlığında Grup pozisyonlarını yönetten Takım Sayfasını Yönet başlığından Yöneticiler Grubunu Takım sayfasına ekle diyince oldu.

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir