phpBB 3.2.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
premier34
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen premier34 »

Avatar yüklenildiği zaman diyelim 500x500 px olan avatarda benim belirlediğim bir standartta olsun 250x250 px olan resimde aynı standartta olsun bunu nasıl ayarlayabilirim.

Diğer konuda galeri avatarlarını aç diyorum. images/avatars/gallery buraya resim atıyorum ama 'Şu anda mevcut hiç bir avatar yok' diye yazı çıkıyor.
copyas
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi

Re: Avatar Boyut Sorunu

Mesaj gönderen copyas »

Soruyu anlamadım ama YKP >> Avatar ayarları kısmına bir göz atın isterseniz. Buradan min ve max avatar boyutlarını ayarlayabilirsiniz.
halilcik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Avatar Boyut Sorunu

Mesaj gönderen halilcik »

copyas yazdı: 23.11.2017, 16:23 Soruyu anlamadım ama YKP >> Avatar ayarları kısmına bir göz atın isterseniz. Buradan min ve max avatar boyutlarını ayarlayabilirsiniz.
Yani şöyle ben 5000px boyutunda bir avatar yüklersem bu kocaman gözüküyor tüm ekranı kaplıyor kullanıcı profilinde. Mesajlarda gözükmüyor ama kullanıcı profilini bozuyor.
Ben bu yüklediğim 5000px boyutlu fotoğrafın 100px şeklinde gözükmesini istiyorum.

“3.2.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir