Yardım Headers Olmayan Tema

phpBB 2.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
DeVKaN
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen DeVKaN »

Oncelikle Selamlar

Soru 1 : Portalıma Uygun Tema Olmadıgı Veya Yapamadıgım İçin Sayfa İçine Frame İle Gommek İstiyorum Bunu Yaptıgımda Headers Kısmı Cok Buyuk Oluyor Oyuzden Reklam Ve Banner Olan Kısmını Kaldırmak İstiyorum Portalınki Kadar Kolay Degil Styl Editlemek pHPbb Nin Temasındaki Burayı Nasıl Kaldırabilirim Bu Bolum Hangi ****.html Dosyasında Ve Nasıl Oldugu Hakkında Bilgi Verirseniz Veya Bole Sade Bir Tema Varmı Forumda Bir Çok Tema Var Fakat Editleme Hakkında Pek Bilgi Yok

Soru 2 : Baska Turlu Yapmak İstedigim Siteye Nasil Gomerim Ve Sayfa Ortalama Kısmı ( Table ) Degeri Nerde http://www.phpbbturkey.com Sitemizdeki Gibi Ortalamak İstiyorum

Resimdeki Gibi Arama Kısmını Aşşgıya Alıp Yukarıyı Silmek İstiyorum
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Olmasını İstedigim Tema Sekli Ben Bunu Paintte Yaptım :D Keske Paintteki Kadar Kolay Olsa
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Şimdi Ben Soruyorum Ama En Kıssa Zamanda Altından Girip Ustunden Cikicam Ve Burda Sorulara Cevap Vericem :D Yardımcı Olan Arkadaslar Simdiden Tsk Ederim.
DeVKaN
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen DeVKaN »

Yaptım overall_header.html Dosyasındaymış Fakat Al Tarafa Arama Kodunu Yazdıgımda Nav Bar Çok Buyüyor Bunu Nasıl Kuculturum ?

Arama Kodu :

Kod: Tümünü seç

<div id="search-box">
				<form action="{U_SEARCH}" method="post" id="search">
				<fieldset>
					<input name="keywords" id="keywords" type="text" maxlength="128" title="{L_SEARCH_KEYWORDS}" class="inputbox search" value="<!-- IF SEARCH_WORDS-->{SEARCH_WORDS}<!-- ELSE -->{L_SEARCH_MINI}<!-- ENDIF -->" onclick="if(this.value=='{LA_SEARCH_MINI}')this.value='';" onblur="if(this.value=='')this.value='{LA_SEARCH_MINI}';" /> 
					<input class="button2" value="{L_SEARCH}" type="submit" /><br />
Kilitli

“2.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir