Cobalt temasında ilginç durum

phpBB 2.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
bayvector
Kayıtlı Kullanıcı

Cobalt temasında ilginç durum

Mesaj gönderen bayvector »

Sevgili arakadaşlar bu temayı FTP den gönderdim.Stil yöentiminden ekledim. Ayarlardan geçerli temam yaptım. Ama hiç bir değişiklik olmadı. Herhangi bir hata raporu vermedi ama forumdaki stilde değişmedi. Bu nasıl olabilir. Bunu kim izah edebilir?
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Cobalt temasında ilginç durum

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

Sorununuzun iki sebebi olabilir. Bunlardan birincisi cache/ klasörünün içindekileri (.htaccess ve index.html dışındakileri) silmemiş olabilirsiniz.

İkinci sebebi ise kullanıcı stillerini gözardı etmemiş olabilirsiniz. Şayet varsayılan olarak ayarladıktan sonra Mesaj panosu ayarları kısmından Kullanıcı Stillerini Gözardı et kısmını Evet olarak ayarlarsanız tüm üyelerde yeni stiliniz gözükür.
En son VSaBaH tarafından 11.12.2008, 00:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
RastaN
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Cobalt temasında ilginç durum

Mesaj gönderen RastaN »

Merhabalar,

Bir yöntem daha var, bir ara başıma geldiği için biliyorum.

Önbellek, hatta cache( ftp den elle !) temizliği yapılsa bile,
Stiller den şablonlar, görüntü kümeleri, temalar yenilense dahi bazen değişim olmuyor.

Bunun çözümü; eski stili pasif etmekten geçiyor!

Aktif ettiğiniz stil eğer bütün yukarıdakileri yaptıktan sonra halen değişmiyorsa; eski stilinizi pasif edin! Böylelikle yeni sitili kabul ediyor!

Bilmiyorum daha önce dikkatini çeken oldumu!? :)

Pardon; ben bunu 3.x için yazmıştım, başlık 2.x forumlarındaymış.Sonradan farkettim. Ama 2.x dede aynı sorun aynı şekilde mi çözülür bilmiyorum. 3.x de böyle bir durum var!
2 mi güzel-3 mü Özel? Anlamadım ben bunu?
Kilitli

“2.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir