phpbb 3.2.0 Logo Değiştirme

phpBB 3.2.x sürümleri için yayınlanan ve kullandığınız stil ya da temalar hakkındaki sorunlarınızı bu forumda paylaşabilirsiniz.
Ricardo
Kayıtlı Kullanıcı

phpbb 3.2.0 Logo Değiştirme

Mesaj gönderen Ricardo »

Sitenin logosu yerine kendi logomu koymak istiyorum.Detaylı bilgi verirseniz sevinirim.(bir acemiye anlattığınızı unutmayın)saygılar
copyas
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi

Re: phpbb 3.2.0 Logo Değiştirme

Mesaj gönderen copyas »

Forumda bir başlık açmadan önce arama yaparsınız aradığınız konunun daha önce forumda paylaşıldığını görebilme ihtimaliniz var. Bu ayrıca forum kuralıdır. ( bkz phpBB Türkiye Site Kuralları )

Arama yapıp bulduğunuz konuda yazılanları deneyip bir sonuca ulaşamamışsanız veya orda yazılanları yerine getirmek için teknik bilginiz yetersiz ise, ilgili yerde yazılanları denedim olmadı vb. içerikli bir başlık tabi ki açabilirsiniz. Bunun yanında yeni olduğunuz için teknik terimlere yabancı olabilirsiniz. Aslında arama yapmak istediğiniz konu forumdadır fakat siz dogru kelimelerle arama yapamıyorsunuzdur. Bu durum da anlaşılabilir.

Örneğin ben "site logo" ve "logo değiştirme" olarak arama yaptırdım. Her ikisinde de onlarca sonuç karşınıza çıkabiliyor. Her yazılan sizin aradığınıza hitap eden konu tabi ki olmayabilir.

Söylediklerimi lütfen yanlış anlamayın. Forum kurallarını ihlal ettiniz, hata yaptınız demiyorum. Bunu en başında kendiniz için yapınız. Buraya birşey yazıp cevap gelmesini beklemek yerine zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu durumu siz ilk defa yapmış olabilirsiniz fakat site yöneticileri bu duruma kaç kere maruz kalmışlardır tahmin edemiyorum.

Sorunuza gelince; forumda bazı temel bilgilerin paylaşıldığı ve hemen hemen her sürüm için geçerli makale bölümü var. Bu bölüme " Forum ana sayfa < Genel < phpBB Makaleleri < phpBB3 Makaleleri " yolunu takip ederek ulaşabilirsiniz.

Bu phpBB3 Makaleleri bölümünde aradığınız konu "phpBB 3.1.x'de site logosunu değiştirme" olarak var.
Ricardo
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Ricardo »

ok teşekkürler mesaj alındı. isterseniz bu başlığı silin yolumuza devam edelim
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2400186
bu eklentiyi kurarak istediğin gibi değiştirebilirsin. eklenti daha eklenti veritabanına eklenmiş bir eklenti değil ama. yani kararlı sürüm değil henüz.

“3.2.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir