Site logo boyutu

phpBB 3.2.x sürümleri için yayınlanan ve kullandığınız stil ya da temalar hakkındaki sorunlarınızı bu forumda paylaşabilirsiniz.
yardimedin
Kayıtlı Kullanıcı

Site logo boyutu

Mesaj gönderen yardimedin »

Dostlarım site logosunu yeniledim ancak boyut ayarını bulamadım herkes bi imageset dosyasından bahsetmiş bir türlü bulamadım logo böyle kaldı bana yardımcı olun lütfen acemiyim şu iş de bitince siteyi açacağım tek engel bu kaldı https://i.hizliresim.com/mkOQrZ.png
En son yardimedin tarafından 04.09.2017, 21:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
copyas
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi

Re: Site logo boyutu

Mesaj gönderen copyas »

ESQARE yazdı: phpBB Türkiye Site Kuralları

1- Yeni bir başlık açarken "Lütfen Yardım", " Acele Yardım" gibisinden konunun içeriğiyle alakasız başlıklar açmak yasaktır.Lütfen mesaj içeriğini anlamlı bir şekilde özetleyebilecek kısa bir cümle kullanarak başlığa konu belirtiniz.
Bir de bu konu sanki stil forumlarına yönelik...
yardimedin
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen yardimedin »

copyas yazdı: 04.09.2017, 21:21
ESQARE yazdı: phpBB Türkiye Site Kuralları

1- Yeni bir başlık açarken "Lütfen Yardım", " Acele Yardım" gibisinden konunun içeriğiyle alakasız başlıklar açmak yasaktır.Lütfen mesaj içeriğini anlamlı bir şekilde özetleyebilecek kısa bir cümle kullanarak başlığa konu belirtiniz.
Bir de bu konu sanki stil forumlarına yönelik...
Başlığı düzelttim hocam avemiyim zaman içersinde kavrayacağım fakat şu soruna bir çözümünüz var mıdır ya ?
copyas

Mesaj gönderen copyas »

copyas yazdı: 09.03.2017, 22:49
Sorunuza gelince; forumda bazı temel bilgilerin paylaşıldığı ve hemen hemen her sürüm için geçerli makale bölümü var. Bu bölüme " Forum ana sayfa < Genel < phpBB Makaleleri < phpBB3 Makaleleri " yolunu takip ederek ulaşabilirsiniz.

Bu phpBB3 Makaleleri bölümünde aradığınız konu "phpBB 3.1.x'de site logosunu değiştirme" olarak var.
Şurayı bi deneyin bakalım.
copyas

Mesaj gönderen copyas »

“3.2.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir