Top Stats (En İyi İstatistikler)

phpBB 3.2.x sürümleri için yayınlanan yeni eklentilerin duyuruları için bu forumu kullanabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Top Stats (En İyi İstatistikler)

Mesaj gönderen ESQARE »

Eklenti adı: Top Stats (En İyi İstatistikler)
Yapımcı: dmzx
Eklenti açıklaması: Bu eklenti sayesinde forum ana sayfasında mesaj panosundaki aktif başlıklar, son mesajlar v.b. gibi çeşitli istatistikler gösterilir.

Kurulum:
  1. Güncel sürümü indirin ve sıkıştırılmış dosyayı açın.
  2. Paketin içerisinden çıkan dmzx klasörünü /ext/ dizini içerisinde kopyalayın
  3. YKP'den Özelleştir -> Eklenileri yönet sayfasına gidin.
  4. Aktif olmayan Eklentiler listesinin altında Top Stats satırını bulun ve Etkinleştir bağlantısını tıklayın.
Eklenti sürümü: 1.0.1 (Son güncel sürüm için her zaman şu bağlantıyı kontrol edin: Top Stats)
Test edilen phpBB sürümü: 3.2.0

İndir: topstats_v101.zip
Dosya boyutu: 71.43 KiB

Türkçe dil paketi: Alttaki tr.zip adlı sıkıştırılmış dosya içerisindeki tr klasörünü /ext/dmzx/topstats/language/ dizini içerisine kopyalayın. (Not: İlgili dizinde zaten Türkçe dil dosyaları varsa ve güncelse bu adımı atlayabilirsiniz.)
tr.zip
Top Stats - Türkçe dil dosyası
(3.73 KiB) 224 kere indirildi

Eklenti genel bakış sayfası ve ekran görüntüleri: https://www.phpbb.com/customise/db/extension/top_stats/

Resim

Resim
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Cag_a_taY
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Top Stats (En İyi İstatistikler)

Mesaj gönderen Cag_a_taY »

Merhabalar,

Öncelikle eklenti için teşekkürler.

Sorum şu;

Eklenti kurulduktan sonra, bu eklentinin, forumun en tepesinde gözükmesi için ne yapmak lazım. Yani araya konular girsin istemiyorum. vBulletin'deki gibi, stats'ların hepsi en üstte olsun, ondan sonra konular başlasın istiyorum bu mümkün müdür?

Bir de, 10 Son Aktif Başlıklar olan çeviriyi, Son 10 Aktif Başlık şeklinde düzeltmem mümkün mü? Mümkünse, bunun için hangi dizini editlemem gerekiyor?

Tekrardan yardımlarınız için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

Cag_a_taY yazdı: 24.12.2018, 12:38 Merhabalar,

Öncelikle eklenti için teşekkürler.

Sorum şu;

Eklenti kurulduktan sonra, bu eklentinin, forumun en tepesinde gözükmesi için ne yapmak lazım. Yani araya konular girsin istemiyorum. vBulletin'deki gibi, stats'ların hepsi en üstte olsun, ondan sonra konular başlasın istiyorum bu mümkün müdür?

Bir de, 10 Son Aktif Başlıklar olan çeviriyi, Son 10 Aktif Başlık şeklinde düzeltmem mümkün mü? Mümkünse, bunun için hangi dizini editlemem gerekiyor?

Tekrardan yardımlarınız için teşekkür ederim.
İlk sorunun yanıtını bilmiyorum ama türkçeleştirme ile ilgili kısmı ne yazıkki direkt dil dosyasından mümkün değil. Çünkü sayı değişkeni direkt olarak dil dosyasında çeviri satırında olmadığından yerimi de değiştiremiyoruz.
Cag_a_taY
Kayıtlı Kullanıcı

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Umarım bir çözüm yolu bulunur. Fena olmaz her iki durumu da editleyebilmek.
Cag_a_taY
Kayıtlı Kullanıcı

Üstadım bu konu ile ilgili bir sorum daha var.

Aşağıdaki resimde görünen, kırmızı daire içindeki ikonun yanına, "Son Mesaja Git" gibi bir yazı eklemek mümkün mü?

Ya da konu linkine basınca otomatikman, o konudaki son mesaja gidecek bir kod değişikliği mümkün müdür acaba? Çünkü ben son konuları görmek istiyorum ama bu konu linklerinin son mesaja gitmesini istiyorum. Sağdaki ikonunun yanına yazı yazmak daha mantıklı geliyor bana..O ikonun ne işe yaradığını kullanıcılarım bilmiyordur..üzerine mouse-over yapmadan da bilemeyecektir.
ornek.jpg
ornek.jpg (7.36 KiB) 1099 kere görüntülendi
Cag_a_taY
Kayıtlı Kullanıcı

Bump
Kullanıcı avatarı
freekays34
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen freekays34 »