[3.0.6] List top topic

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Saburov
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [3.0.6] List top topic

Mesaj gönderen Saburov »

Phpbb 3.0.8 sürümünde automod ile kurarken aşağıdaki hatayı verdi. Manuel kurulumla belki yapılır ama son sürümle tam uyumlu olmadığı açık.

Kod: Tümünü seç

The MOD is missing an action matching the find ‘// Output page’
alperen66
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen alperen66 »

Saburov yazdı:Phpbb 3.0.8 sürümünde automod ile kurarken aşağıdaki hatayı verdi. Manuel kurulumla belki yapılır ama son sürümle tam uyumlu olmadığı açık.

Kod: Tümünü seç

The MOD is missing an action matching the find ‘// Output page’

Eklenti sağlam arkadaşım, burada çalışıyor. http://66.altmisalti.com/theme.php?theme=20
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Bütün modları automod ile kuramazsınız, destek var ise bu şekilde kurabilirsiniz.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Saburov
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Saburov »

Automod ile kurulmayan modlara pek sıcak bakamıyorum. Sürüm yükseltmelerinde sorun çıkabilir endişesi taşıyorum.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Saburov yazdı:Automod ile kurulmayan modlara pek sıcak bakamıyorum. Sürüm yükseltmelerinde sorun çıkabilir endişesi taşıyorum.
PhpBB'yi diğer sistemlerden ayıran en temel fark da bu zaten hala manual modifikasyon yapılabilmesi.
Zaten PhpBB'yi çekici ve güvenilir kılan da bu.
Resim
Kullanıcı avatarı
Saburov
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Saburov »

phpbb'yi seviyorum ama en büyük eksiği bir wysiwyg editor olmaması bana göre. Bir forumda olmazsa olmaz bir özellik. Halihazırdaki wysiwyg modları da pek kullanışlı değil. 3.5 sürümünde buna ağırlık vermeliler ivedilikle.
SeLoRe_28
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SeLoRe_28 »

phpbb 3.0.8'e kurdum sorun yok çokta güzel oldu teşekkürler
SeLoRe_28
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SeLoRe_28 »

3.0.8 e kurdum çok güzel ama ufak bir sorun var. supernova teması kulanıyorum bildiğiniz gibi renk değiştirme özelliği var bu temanın ama modu kurduktan sonra renk değişmiyor. index_body ye eklenecek olan <!-- INCLUDE top_list_topic.html --> kodunu kaldırdığımda renk değiştirme özeliği aktif oluyo ama bu seferde anasayfada bu mod o9lmuyor. tahminimce template içine attığımız top_list_topic.html dosyada yapılacak bir değişikle sorun hallolabilr,ne yapabilirim acaba.

edit : arkadaşlar sorunumu çözdüm aynı sorunu yaşayanlar için eklediğim dosyayı indirip styles/supernova/template/ içine atın değiştirin.(top_list_topic'te gerekli düzenleme yapılmış hali). ayrıca bilmeyenler için effectlerde varmış kurcalarken buldum onuda düzenledim bu dosyada herkes indirsin çok hoş oldu :)

http://www.mediafire.com/?zm690k9exfclfb6
CasperS
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CasperS »

birisi utf-8 li dil dosyasını atabilirmi acaba buraya.. olmuyor..
firfirtina
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen firfirtina »

ya abi bu mod eklentileri nereye atıcaz
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Buraya bakabilirsin.
Resim
fnx
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen fnx »

eklentiyi phpbb 3.0.8 sürümüne kurdum sorunsuz çalışıyor ama günde 1 defa bu hatayı veriyor yenileme yaptığımda hemen düzeliyor. nasıl düzeltebiliriz ?

Genel Hata
SQL ERROR [ mysqli ]

Error writing file '/tmp/MYonSVuy' (Errcode: 28) [3]

SQL

SELECT topic_id, forum_id, topic_title, topic_time FROM phpbb_xxdbtopics WHERE topic_approved = 1 ORDER BY topic_time DESC LIMIT 10

BACKTRACE

FILE: includes/db/mysqli.php
LINE: 163
CALL: dbal->sql_error()

FILE: includes/db/mysqli.php
LINE: 205
CALL: dbal_mysqli->sql_query()

FILE: includes/db/dbal.php
LINE: 170
CALL: dbal_mysqli->_sql_query_limit()

FILE: includes/top_list_topic.php
LINE: 34
CALL: dbal->sql_query_limit()

FILE: includes/top_list_topic.php
LINE: 90
CALL: top_list_topic()

FILE: index.php
LINE: 137
CALL: include('includes/top_list_topic.php')
Rhaumel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Rhaumel »

Kodlardan anlayan bir arkadaşın yardımını rica ediyorum.Mod güzel çalışıyor fakat tek sorun başlıkları taşıdığınızda gölgeli veya direk fark etmiyor, panelde konuyu yeniden yayınlanır şekilde gösteriyor.Yani iki tane açılmış gözüküyor.Bu durum seo içinde botlar tarafından çift okunmaya neden olabilir? Ne düşünürsünüz bu konuda beya bu durumu öneleyecek bir kod değişikliğ yapılabilir mi?
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

Rhaumel botlar tarafından çift okumaya neden olmaz, botlar linke girdiklerinde yeni konuya yönlendirirler gölgeli konudan.
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir