[MOD][3.0.12][TR] Sosyal Ağ [0.7.2]

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Re: [MOD][3.0.11][TR] Sosyal Ağ [0.7.2]

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Çözüm seçenekleri;
1. Grup izinlerinden "Anlık mesajlaşmayı kullanabilir" seçeneğinin aktifleştirilmesi
2. Sosyal ağ modül etkinleştirme menüsünden "Anlık mesajlaşma modülüne izin ver" seçeneğinin aktifleştirilmesi
3. Jquery dosyalarının doğru klasörlere kopyalandığından emin olun.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

eczalihaydar yazdı:bi çözüm bulabilirseniz çok sevinirim..sadece anlık sohbet kutusu gözükmüyor..sorun nedir acaba
Jquery çakışması olabilir diğer modlardaki jquery dosyalarına bakın,

Örnek: jquery-1.8.2.min.js
jquery-ui-1.8.9.custom.min.js

Benzer dosyalar varsa onlardan olabilir...
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
heliostrxd
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen heliostrxd »

Sayın ZeNaNLi,
http://sharebook.com.nu/phpBB3/ siteye eklediğim sosyal ağ eklentisini doğru kurdum. Fakat durum paylaşmıyor ve sohbet kutusu gözükmüyor. YKP ile sosyal ağ kısmından anlık mesajlaşma modülüne izin verdim.
Aynı şey kullanıcı durum modülü içinde geçerlidir. Fakat çalışmıyorlar. Ne yapmam gerektiğini lütfen söyleyin.

Teşekkürler...
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

heliostrxd yazdı:Sayın ZeNaNLi,
http://sharebook.com.nu/phpBB3/ siteye eklediğim sosyal ağ eklentisini doğru kurdum. Fakat durum paylaşmıyor ve sohbet kutusu gözükmüyor. YKP ile sosyal ağ kısmından anlık mesajlaşma modülüne izin verdim.
Aynı şey kullanıcı durum modülü içinde geçerlidir. Fakat çalışmıyorlar. Ne yapmam gerektiğini lütfen söyleyin.

Teşekkürler...
Aynı şey sizin içinde geçerli...
SüKûT yazdı: Jquery çakışması olabilir diğer modlardaki jquery dosyalarına bakın,

Örnek: jquery-1.8.2.min.js
jquery-ui-1.8.9.custom.min.js

Benzer dosyalar varsa onlardan olabilir...
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
heliostrxd
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen heliostrxd »

Peki bu sorunu nasıl düzeltirim ve jguary nedir ayrıntılı bir şekilde anlatırmısınız
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Muhammet Dilmaç »

heliostrxd yazdı:Peki bu sorunu nasıl düzeltirim ve jguary nedir ayrıntılı bir şekilde anlatırmısınız
jquery google tarafından hazırlanmış olan bir java script kütüphanesidir.

Bu sorunu düzeltmeniz için çakışmaya sebep olan jqueryi bulup silmelisiniz...
Ustadharak
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Ustadharak »

Js dosyaları çok fazla yer kaplıyor ve bu da aylık trafiği çok fazla yemesine sebep oluyor. Js optimizer ile optimze etmeye kalktım bu sefer özellikleri tam çalışmamaya başladı. Nasıl boyutunu bu modu bozlmadan küçültebilirim
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Muhammet Dilmaç »

google page speed den küçültünüz...
Ustadharak
Kayıtlı Kullanıcı

Deniyorum
Ustadharak
Kayıtlı Kullanıcı

Şimdide bir hata çıktı durduk yere profiller açılmamaya başladı Profiller açılıyor ama sadece Etkinlik Bilgi istatistik sekmeleri ve Soldaki bölümler çıkıyor geri kalanı boş sekmelerden birine bastığımda

Oops

Do not open tabs using right click

Böyle bir hata alıyorum alttaki sohbet kutusu da kayboldu.
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Ustadharak yazdı:Şimdide bir hata çıktı durduk yere profiller açılmamaya başladı Profiller açılıyor ama sadece Etkinlik Bilgi istatistik sekmeleri ve Soldaki bölümler çıkıyor geri kalanı boş sekmelerden birine bastığımda

Oops

Do not open tabs using right click

Böyle bir hata alıyorum alttaki sohbet kutusu da kayboldu.
jquery çakışması var demek ki overall_header deki jquery dosyalarını kontrol edin.
Kullanıcı avatarı
Yondaime
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Yondaime »

eksiksiz kurduğuma eminim fakat şu hataları alıyorum
Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/maxitrne/public_html/animanga/socialnet/userstatus.php on line 93
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/socialnet/userstatus.php on line 97: Invalid argument supplied for foreach()
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/socialnet/profile.php on line 1216: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/socialnet/profile.php on line 1217: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/socialnet/profile.php on line 1218: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
{"user_id":"ANONYMOUS","more":false,"onlineCount":0}

Ne yapmalıyım?
zeka111
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen zeka111 »

Duvarda bişey paylaştığım zaman (Boş bir durum sunamazsınız) diye bir mesaj çıkıyor hiçbişey paylaşılmıyor.
2-3 gün oldu daha bu işlere başlayalı ondan tam anlatamıyorum bi girip bakın. ( www.zekares.com/forum/) bu nu nasıl düzelte bilirim.
Kullanıcı avatarı
Yondaime
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Yondaime »

Yondaime yazdı:eksiksiz kurduğuma eminim fakat şu hataları alıyorum
Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/maxitrne/public_html/animanga/socialnet/userstatus.php on line 93
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/socialnet/userstatus.php on line 97: Invalid argument supplied for foreach()
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/socialnet/profile.php on line 1216: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/socialnet/profile.php on line 1217: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/socialnet/profile.php on line 1218: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
{"user_id":"ANONYMOUS","more":false,"onlineCount":0}

Ne yapmalıyım?
Beni kale alıp, çok hızlı bir şekilde sorunuma çözüm ürettiğiniz için teşekkürler, sayenizde ipboard'a geçmekte hiç tereddüt etmedim anında geçtim
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Bir MOD'da var olan bir hata yüzünden koskoca sistemi değiştirdiğiniz için çok etkileyici bir karara imza atmışsınız. Hiç tereddüt etmeden başka sisteme geçişiniz hepimizi derinden etkiledi, hele ki kale alıp tankları geri çekmeniz ve askerleri farklı cephelere yerleştirmeniz ise harikulade ve inanılmaz!
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir