Bots Install Script

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
ABDÜLHEY
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Bots Install Script

Mesaj gönderen ABDÜLHEY »

Eklenti: Bots Install Script
Sürüm: 1.0.0
Yazar: T50
Açıklama: 100 adet bot'u otomatik olarak forumunuza ekleyen bir eklenti
BotsMod Install.zip

http://www.phpbb.com/mods/db/download/3249/

dosyayı ftp ile gönderdikten sonra

http://............com/bots.php ye tıklamanız gerekir
KULA BELA GELMEZ HAKK YAZMADIKÇA,
HAKK BELA YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...
---------------------------------------
http://www.bakivakfi.com
---------------------------------------
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Bots Install Script

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

Eklenmesi gereken dosyaları ekledim. en dosyasını tr yaptım.tr/mods kodum ve şu hatayı aldım. :|

Kod: Tümünü seç

Genel Hata
SQL ERROR [ mysql4 ]

Field 'user_lastrefresh' doesn't have a default value [1364]

SQL

INSERT INTO phpbb_users (username, username_clean, user_password, user_pass_convert, user_email, user_email_hash, group_id, user_type, user_permissions, user_timezone, user_dateformat, user_lang, user_style, user_actkey, user_ip, user_regdate, user_passchg, user_options, user_inactive_reason, user_inactive_time, user_lastmark, user_lastvisit, user_lastpost_time, user_lastpage, user_posts, user_dst, user_colour, user_occ, user_interests, user_avatar, user_avatar_type, user_avatar_width, user_avatar_height, user_new_privmsg, user_unread_privmsg, user_last_privmsg, user_message_rules, user_full_folder, user_emailtime, user_notify, user_notify_pm, user_notify_type, user_allow_pm, user_allow_viewonline, user_allow_viewemail, user_allow_massemail, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_sig_bbcode_bitfield, user_form_salt) VALUES ('Java [Bad bot]', 'java [bad bot]', '', 0, '', '00', 6, 2, '', 0, 'D M d, Y g:i a', 'tr', 1, '', '', 1234887736, 1234887736, 895, 0, 0, 1234887736, 0, 0, '', 0, 0, '9E8DA7', '', '', '', 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, -3, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 1, 0, '', '', '', '7dc891f961af7fe9')

BACKTRACE

FILE: includes/db/mysql.php
LINE: 174
CALL: dbal->sql_error()

FILE: includes/functions_user.php
LINE: 248
CALL: dbal_mysql->sql_query()

FILE: bots.php
LINE: 191
CALL: user_add()

LINE: 207
CALL: add_bots2()
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Pierce_MVP yazdı:Eklenmesi gereken dosyaları ekledim. en dosyasını tr yaptım.tr/mods kodum ve şu hatayı aldım. :|

Genel Hata
SQL ERROR [ mysql4 ]

Field 'user_lastrefresh' doesn't have a default value [1364]

SQL

INSERT INTO phpbb_users (username, username_clean, user_password, user_pass_convert, user_email, user_email_hash, group_id, user_type, user_permissions, user_timezone, user_dateformat, user_lang, user_style, user_actkey, user_ip, user_regdate, user_passchg, user_options, user_inactive_reason, user_inactive_time, user_lastmark, user_lastvisit, user_lastpost_time, user_lastpage, user_posts, user_dst, user_colour, user_occ, user_interests, user_avatar, user_avatar_type, user_avatar_width, user_avatar_height, user_new_privmsg, user_unread_privmsg, user_last_privmsg, user_message_rules, user_full_folder, user_emailtime, user_notify, user_notify_pm, user_notify_type, user_allow_pm, user_allow_viewonline, user_allow_viewemail, user_allow_massemail, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_sig_bbcode_bitfield, user_form_salt) VALUES ('Java [Bad bot]', 'java [bad bot]', '', 0, '', '00', 6, 2, '', 0, 'D M d, Y g:i a', 'tr', 1, '', '', 1234887736, 1234887736, 895, 0, 0, 1234887736, 0, 0, '', 0, 0, '9E8DA7', '', '', '', 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, -3, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 1, 0, '', '', '', '7dc891f961af7fe9')

BACKTRACE

FILE: includes/db/mysql.php
LINE: 174

FILE: includes/functions_user.php
LINE: 248

Bu hata bu Modan kaynakli degil,

Kimler Cevrimici olmus kurmusun bu forumdakini ayni hatalari alanlarda vardi bende dahil VSaBaH cözümünü yazmisti Konu altina istersen bi incele
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Şimdi oldu da şu

Bilgi:
The page you requested is not available.

ne demek istiyor.Rica falan bulunamadı diyor kayıt edecekmi şimdi.
temhaya
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen temhaya »

tr dil dosyası olmadı için hata verdı ingilizcedıle mı cevırcez napıcaz??*
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

temhaya yazdı:tr dil dosyası olmadı için hata verdı ingilizcedıle mı cevırcez napıcaz??*
Hayır tr dil dosyasıyla alakası yok bunun.Bot kayıt etmemiş onu söylüyor.Yoksa çevirisini sende yapabilirsin bir ara boş olduğum zaman trye çeviririm ben ama tr dil dosyası değil diye hata vermiyor yani bunuda yanlış bilme.
temhaya
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen temhaya »

hocam benım dil dosyasında hata dedim bu

Genel Hata
Language file ./language/tr/mods/bots.php couldn't be opened.
yukarda yazdımla arlkadasın sorununa cvp yazmamıstım benım sorunum du bende cıkan hata bu nasıl gidercez tr dil dosyası dityor
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

temhaya yazdı:hocam benım dil dosyasında hata dedim bu

Genel Hata
Language file ./language/tr/mods/bots.php couldn't be opened.
yukarda yazdımla arlkadasın sorununa cvp yazmamıstım benım sorunum du bende cıkan hata bu nasıl gidercez tr dil dosyası dityor
en/mods/bots.php bu dosyayi

tr/mods/

icine atticaksin.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
yamangl
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yamangl »

Bunu kurmayı baştan birisi güzelce anlatsa hatasız olarak görsek. Biz yeni kullanıcılar korkuyoruz biraz da :?
İyi, kötü, çirkin.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

yamangl yazdı:Bunu kurmayı baştan birisi güzelce anlatsa hatasız olarak görsek. Biz yeni kullanıcılar korkuyoruz biraz da :?
Merhaba,

:idea: phpBB'de MOD kurulumu yapabilmeniz için phpBB Mod Kurulum makalesini okumalısınız.

Makaleyi okuduktan sonra MOD kurulumunun gayet kolay olduğunun farkına varacaksınız... :wink:
Kullanıcı avatarı
yamangl
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yamangl »

evet okudum anladım gibi ama bunun icinde
Kopyala: root/bots.php
Şuraya: bots.php
Kopyala: root/language/en/mods/bots.php
Şuraya: language/en/mods/bots.php

yazıyor sadece ee sonra? anlamadım ben ya :|
İyi, kötü, çirkin.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

ilk mesajda daha sonra ne yapacağın yazıyor zaten.

""""dosyayı ftp ile gönderdikten sonra

http://............com/bots.php ye tıklamanız gerekir""""
Kullanıcı avatarı
yamangl
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yamangl »

Okudum iyice, anladım. adam gibi okuyunca insan anlıyor :mrgreen: Ama bir sorunum var yardım edermisiniz :?:

http://www.siteadresi.com/bot.php ye girdim bu hatayı verdi

SQL ERROR [ mysql4 ]

Duplicate entry 'java [bad bot]' for key 2 [1062]

SQL

INSERT INTO yamangl_users (username, username_clean, user_password, user_pass_convert, user_email, user_email_hash, group_id, user_type, user_permissions, user_timezone, user_dateformat, user_lang, user_style, user_actkey, user_ip, user_regdate, user_passchg, user_options, user_new, user_inactive_reason, user_inactive_time, user_lastmark, user_lastvisit, user_lastpost_time, user_lastpage, user_posts, user_dst, user_colour, user_occ, user_interests, user_avatar, user_avatar_type, user_avatar_width, user_avatar_height, user_new_privmsg, user_unread_privmsg, user_last_privmsg, user_message_rules, user_full_folder, user_emailtime, user_notify, user_notify_pm, user_notify_type, user_allow_pm, user_allow_viewonline, user_allow_viewemail, user_allow_massemail, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_sig_bbcode_bitfield, user_form_salt) VALUES ('Java [Bad bot]', 'java [bad bot]', '', 0, '', '00', 6, 2, '', 0, 'd M Y, H:i', 'tr', 1, '', '', 1328305730, 1328305730, 230271, 0, 0, 0, 1328305730, 0, 0, '', 0, 0, '9E8DA7', '', '', '', 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, -3, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 1, 0, '', '', '', 'e8e341dc32a99050')

BACKTRACE

FILE: [ROOT]/includes/db/mysql.php
LINE: 175

FILE: [ROOT]/includes/functions_user.php
LINE: 250

FILE: [ROOT]/bots.php

FILE: [ROOT]/bots.php
Bu hata bu Moddan kaynakli degil,

Kimler Cevrimici olmuş kurmuşsun bu forumdakini ayni hatalari alanlarda vardi bende dahil VSaBaH cözümünü yazmisti Konu altina istersen bi incele

demiş arkadaş Kimler çevrimiçi olmus modu zaten phpbb nin icinde olan birşey ben kurmadımki?? Gittim yönetim panelinden o dediğin sorun yaratan özellikleri kapattım gene olmadı.
Açıklaması konu altında var demişsin O konuyu bulamadım nerde :?: aramalarda da yok :?: VSaBaH ın açtığı konuları aradım orda da yok :!:
İyi, kötü, çirkin.
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir