Konu Başlığına Girilecek Olan Harf Sayısını Artırmak ?

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
rcpsng
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Konu Başlığına Girilecek Olan Harf Sayısını Artırmak ?

Mesaj gönderen rcpsng »

Arkadaşlar, sitemde konu başlığına bazen uzun başlıklar sığabiliyor. Ancak başlık açarken sanırım bir limit belirlenmiş ve göndere basılınca konu başlığı eksik çıkıyor. yani belirlenen harf sayısı kadar çıkıyor.. Ben bu limiti nasıl ve nereden artırabilirim.?

Birde sayfa numaralarını kutu içine almak istiyorum. Bu sayfa numaraları hangi dosyada bulunuyor ve kodları nedir acaba ???
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Konu Başlığına Girilecek Olan Harf Sayısını Artırmak ?

Mesaj gönderen Dn_35 »

sorduğun 2 sorunun çözümleri sitemizde mevcut.

Lütfen arama yapın.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
rcpsng
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen rcpsng »

Dn_35 yazdı:sorduğun 2 sorunun çözümleri sitemizde mevcut.

Lütfen arama yapın.
Yapmadığımı nerden biliyorsunuz.. Lütfen, biraz daha geniş düşünelim.. Forum kurallarını, uyulması gereken kuralları ve ahlakını gayet iyi biliyorum. Ancak herkesin bildiği üzere phpbb nin arama özelliği çok vasat.. istenilen sonucu net bir şekilde veremiyor. alakasız konuları buluyor. bu şekilde kışkırtıcı mesajınız yerine foruma çeken bir mesaj sizler için daha faydalı olacaktır. ( Bir Öğretmenden Tavsiye.. İster alırsınız ister almazsınız.. o sizin bileceğiniz birşey ama ben herzamanki gibi buradada eğitimci olarak vazifemi yapayımda..)

İlginize Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

Sitemizde çözümü verilmiş bir sorunu tekrar tekrar arama yapılmadan sorulması forumu gereksiz soruların olduğu başlıklar ile doldurmaktadır ve yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarımız bu tip başlıklar ile ilgilenmekten gerçekten çözüm gerektiren sorunlarada zaman bulamaktadır.

phpBB'nin arama özelliği vasat değildir, önemli olan neyi aradığımızı bilmektir.
- Sorun 60 karakter ise bu şekilde ararsak aşagıdaki linke ulaşabiliriz.
- Başlık alanı diye ararsak 8. sırada aşağıda linkini verdiğim başlığı buluyor phpBB.

:arrow: viewtopic.php?f=2&t=7714&hilit=60+karakter
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir