Advertisement Management (1.0.9)

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Advertisement Management (1.0.9)

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

MOD adı: Advertisement Management
Yapımcı: EXreaction
MOD açıklaması: YKP Kontrollü Forumunuza Reklam Yerlestirmeye yarayan bir Mod.
MOD sürümü: 1.0.9
  • Demo:
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
En son Özcan Akbulut tarafından 13.07.2010, 14:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
ada_420
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Advertisement Management (1.0.6)

Mesaj gönderen ada_420 »

overall_footer.html dosyasında </div> bul demis ama hanqı </div> :D bi yardım pls
_Dream_Man_
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen _Dream_Man_ »

ada_420 yazdı:overall_footer.html dosyasında </div> bul demis ama hanqı </div> :D bi yardım pls
ilk satırdaki
ada_420
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ada_420 »

oqe tskler :)
Kullanıcı avatarı
ancient ruler
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ancient ruler »

Bunun türkçeleştirilmişi yokmudur?
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

ancient ruler yazdı:Bunun türkçeleştirilmişi yokmudur?
http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... #p10319885
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
Kullanıcı avatarı
ancient ruler
Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkürler, deniyorum..
Kullanıcı avatarı
ancient ruler
Kayıtlı Kullanıcı

Kurdum, sorunsuz çalıştı, teşekkürler...
AsDetay
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen AsDetay »

Bu Mod'un kurulumunu daha basit şekilde anlatacak yokmu... zorunada razıyım, sadece anlaşılır olsun...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

AsDetay yazdı:Bu Mod'un kurulumunu daha basit şekilde anlatacak yokmu... zorunada razıyım, sadece anlaşılır olsun...
Merhaba,

:idea: phpBB'de MOD kurulumu yapabilmeniz için phpBB Mod Kurulum makalesini okumalısınız.

Makaleyi okuduktan sonra MOD kurulumunun gayet kolay olduğunun farkına varacaksınız... :wink:
Kullanıcı avatarı
alfamet
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen alfamet »

ya ben kurdum ama çalışmadı ekliyorum html kodunu falan ama olmuyor göstermiyor pozisyonların mesela hepsini seçtim yinede çıkmadı neden olabilir acaba

kurulumu yapan arkadaş varsa duyurunun örneğini gosterebilir mi acaba
Ayazini Kasabası/Afyonkarahisar
AsDetay
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen AsDetay »

VSaBaH yazdı:
AsDetay yazdı:Bu Mod'un kurulumunu daha basit şekilde anlatacak yokmu... zorunada razıyım, sadece anlaşılır olsun...
Merhaba,

:idea: phpBB'de MOD kurulumu yapabilmeniz için phpBB Mod Kurulum makalesini okumalısınız.

Makaleyi okuduktan sonra MOD kurulumunun gayet kolay olduğunun farkına varacaksınız... :wink:
ben tema olarak prosilver kullanıyorum fakat bu indirdiğim subsilver içinmiş, herhangi birşey farkedermi...
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

AsDetay yazdı:
VSaBaH yazdı:
Merhaba,

ben tema olarak prosilver kullanıyorum fakat bu indirdiğim subsilver içinmiş, herhangi birşey farkedermi...
Hayır içinde prosilver olanı içinde var.Dikkatli bakın.
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
yet_one
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yet_one »

Ya hocam ben bunun 1.0.2 sinden tutda 1.0.8 ine gelene kadar kurdum hiç biri çalışmıyor deli etti beni küfredecem anasına avradına yapımcısının millet çalıştı diyip çekilmiş kenara ne çalışmasıya hata dolu allem ediyorum kullem ediyorum 100 kere forumu baştan yedekten kurdum bunedir arkadaş biri çıksın şunu adam gibi anlatsın ya alın hata kodum Parse error: parse error in C:\wamp\www\cache\tpl_OAMovieCity_overall_header.html.php on line 196
Mademki sistem budur usta ohalde nekadar ekmek okadar köfte bu hususta!

Koşturuyoruz Bakalım Nasıl Olacak Gidiş Hat.
http://www.filmciyiz.net - http://www.onlineradyo.info
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

yet_one yazdı:Ya hocam ben bunun 1.0.2 sinden tutda 1.0.8 ine gelene kadar kurdum hiç biri çalışmıyor deli etti beni küfredecem anasına avradına yapımcısının millet çalıştı diyip çekilmiş kenara ne çalışmasıya hata dolu allem ediyorum kullem ediyorum 100 kere forumu baştan yedekten kurdum bunedir arkadaş biri çıksın şunu adam gibi anlatsın ya alın hata kodum Parse error: parse error in C:\wamp\www\cache\tpl_OAMovieCity_overall_header.html.php on line 196

overall_header.html de hata yapmisin orijinalini at, ftp >> cache/ icini bosalt ama .htaccess ve index.htmli silme sonra overall_header icin degisklikleri yeniden yap mod sorunsuz calisiyor 1.0.6 denedimde buraya mod duyurusu yaptim, mod yazarina küfür etmeye hic hakkin yok bu modu kim bilir kac kisi kullaniyordur hepsinde calisiyorda bi size gelince mi MOD da hata var MOD yazarinda suc?
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir