Phpbb3 Seo Hata

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Seyfulislam58
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Phpbb3 Seo Hata

Mesaj gönderen Seyfulislam58 »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi kurdum ayarları yaptım ve bu hatayı aldım. :(
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Phpbb3 Seo Hata

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

.htaccess dosyasında problem olmalı. Veya tema dosyalarınızdaki düzenlemeleri doğru yapmamış olabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Seyfulislam58
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Automod ile kurdum temam "Pro_Ubuntu_Lucid" bazı dosyaları prosilverden aldım ama yapamadım.Ben size şifre versem yaparmısınız.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

Forum kuralları geregi yasaklanabilirsin haberin olsun
10- Sitemizde ve forumlarımızda diğer kullanıcılar, forum yöneticileri ve moderatörleri de dahil olmak üzere hiç bir kimseyle site erişim bilgilerinizi (FTP, Cpanel, Plesk giriş şifre bilgileri v.b.), ve şahsınıza ait olan kullanıcı şifre ve bilgilerinizi paylaşmanız yasaktır. Aksi takdirde doğacak sorun ya da problemlerden ötürü site yetkilileri, yöneticileri ya da moderatörler sorumlu tutulamaz. Bu bilgileri veren ya da alan kullanıcıların hesapları kapatılabilir ya da uzaklaştırılabilir.
Kullanıcı avatarı
Seyfulislam58
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

anladım arkadaşım, tekrarı olmaz.

seo yu tekrar kurdum ve tek tek kontrol etmeme rağmen aynı sorun devam etmekte.
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 9 misafir