Sadece resim linklerini Gizleyen kod var mı ?

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Sadece resim linklerini Gizleyen kod var mı ?

Mesaj gönderen satcell »

aciyagulmek yazdı:Linkini verdiğin sayfada 2 adet mod adı vermişsin. Adaptive Hide BBcodes ve Guest Hide Bbcode bunların hangisi ne işe yarıyor tam olarak. Zaten şuanda 3 tane mod kurulu, bunlarıda kurduğum zaman sıkıntı olsun istemiyorum.
orada 4 tane mod ismi vermiştim

Adaptive_Hide_BBcodes_1_0_2(hide arasına alınan herşeyi 1 mesajı olmayan üyelerden ve misafirlerden gizliyor,hide kodunu şöyle kullanıyorsun [hide=1] [/hide])örnek link http://www.satcell.org/viewtopic.php?f=10&t=1254

guest_hide_bbcode_mod 1.4.0(hide arasına alınan mesajı veya resmi veya linki ( yani herşeyi) misafirlerden gizliyor) örnek link http://www.satcell.org/viewtopic.php?f=19&t=96

MSSTI_HideLinks_v1.0.1(sadece linkleri otomatik gizliyor )

Hide Topic Content_From_Guests_1_0_(misafirlerden içeriği tamamen otomatik gizliyor)

bunların hepsini kullanıyorum burdaki viewtopic.php?f=34&t=17786 kodları gizleyen modda dahil
En son satcell tarafından 03.07.2011, 17:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
aciyagulmek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aciyagulmek »

Sanırım bu --> Adaptive Hide BBcodes işimi görecektir. Bununla ilgi sormak istediğim birşey var. Toplam 1 mesaj mı yoksa, konuya mı 1 mesaj yazınca gösteriyor linki?
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

aciyagulmek yazdı:Sanırım bu --> Adaptive Hide BBcodes işimi görecektir. Bununla ilgi sormak istediğim birşey var. Toplam 1 mesaj mı yoksa, konuya mı 1 mesaj yazınca gösteriyor linki?
toplam 1 mesaj
Kullanıcı avatarı
aciyagulmek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aciyagulmek »

Evet şimdi anladım. Bununla Google gibi arama motorlarının mesajdaki linki görmesi ve arama sonuçlarında gösterilmesi de engellenmiş olur.
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

Bir tane daha yeni bir mod aynı Adaptive_Hide_BBcodes_1_0_2 gibi ActiveSnippets
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir