Mod başvurusu

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
nobfb
Kayıtlı Kullanıcı

Mod başvurusu

Mesaj gönderen nobfb »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

sitenin herhangi bir yerine böyle bir görsel koyarak (reklam görseli gibi düşünün) buna tıkladığımızda, aşağıdaki sayfa gibi birşey çıkmasını sağlayabilir miyiz? bu bilgileri doldurduktan sonra yönetim ekibinden herhangi görevlendirdiğim birine gitmesini nasıl sağlayabilirim bu bilgilerin?

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

http://d1202.hizliresim.com/u/r/2ytv7.png
muh4mmet
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Mod başvurusu

Mesaj gönderen muh4mmet »

Bunun için bir eklenti vardı arşivime bakmam lazım...
nobfb
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen nobfb »

yardım edersen çok minnettar kalırım
muh4mmet
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen muh4mmet »

nobfb yazdı:yardım edersen çok minnettar kalırım
Malesef arşivimde bulamadım :(
basoglanh
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen basoglanh »

Kendine göre Buradan formu hazırlayabilirsin. Daha sonrasında phpBB ile statik sayfa oluşturup içerisine formu yerleştirebilirsin.

Hiç yapamadın contact board eklentisini kurarak eklenti üzerinde birkaç değişiklik ile istediğin hale getirebilirsin.
Yeni bir güne gülümse !
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir