aynı veritabanına 2.formu kurmak

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
eskisehirli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

aynı veritabanına 2.formu kurmak

Mesaj gönderen eskisehirli »

merhaba aynı veritabanına ikinci phpbb3 forumunu nasıl kurabilirim
2 adet phpbb3 forumu olacak ama tek üyelik olacak
tUQE
Kayıtlı Kullanıcı

Re: aynı veritabanına 2.formu kurmak

Mesaj gönderen tUQE »

Kurulu bir forumun tüm dosyalarının hepsini, farklı bir klasöre atın yeterli olur sanırım.
Sonrasında da ikinci forumun yolunu değiştirmek gerekebilir panelden.
Ama kesin emin değilim.
eskisehirli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen eskisehirli »

cevabınız için teşekkür ederim fakat şöyle bir sorun çıkıyor ortaya forumunda grupları ve mesajları özel mesajları vs. ayrı olacak sadece tek üyelik olacak
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

Merhabalar,

Aynı veritabanı üzerinde farklı prefix'lerle kurulum gerçekleştirebilirsiniz lakin entegre çalışmasını istediğiniz veritabanı dosyaları arasında köprü oluşturmanız gerekiyor. Bunun için araştırmalarınızı genişletmeniz gerekiyor.

Basit bir modifikasyonla isteğiniz mümkün değil.

Kolay gelsin.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir