Çoklu Kullanıcı Silme

phpBB 3.3.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Kullanıcı avatarı
Techno Light
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Çoklu Kullanıcı Silme

Mesaj gönderen Techno Light »

Merhaba öncelikle size sorunumdan bahsedeyim öncelikle phpbb forum sitelerini birkaç bot gelebelir yeni oluşturulan sayfaları indexlemek için
google bot, bing bot veya yandex bot gibi ancak benim sorunumun bunlardan çok uzak siteme bir sürü bot geliyor yanında ise "(inactive)" yazıyor. Ve toplam 2338 tane bot var.

Resim

bu botları toplu olarak nasıl silerim.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Techno Light
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Çoklu Kullanıcı Silme

Merhaba bugün sitemde Soru Cevap > aktif başlıklar kısmında gördüğünüz gibi bir sürü rastgele isimli başlık var bu başlıkların içinde bir de link var hepsinde böyle işte o linklerden bir tanesi:

http://proteinsportsnutrition.com/genf20-plus/

lütfen bunların ne olduğunu söylermisiniz.

Resim

:shock: :shock:
Kullanıcı avatarı
asporkan
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen asporkan »

Kardeşim o kişileri banla yasakla. Adamlar sitende reklam yapan spamlar. bu tip elemanları engelle.
Kullanıcı avatarı
Techno Light
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Bunlar genelde yeni kayıtlı kullanıcılar ve misafirler olarak çıkıyor misafirleri geçtim ama yeni kayıtlı kullanıcıları engellersem bu adamların haricinde kulanıcılarda mesaj gönderemez.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Spamları önlemek için phpBB'nin farklı CAPTCHA yöntemlerini kullanabilirsiniz. Ya da Sıralanabilir CAPTCHA gibi eklentileri deneyebilirsiniz. Spam önlemleri için forumlarımızda daha önce bir çok mesaj yazıldı. Arama yapın.

Ayrıca aktif olmayan kullanıcıları silmek için YKP -> KULLANICILAR VE GRUPLAR -> Kullanıcılar -> Aktif olmayan kullanıcılar sayfasına girip sağ alt kısımda Tümünü işaretle yaparak silme işlemi yapabilirsiniz. Böyle bir seçenek görmüyorsunuz kullandığınız stili varsayılan prosilver ile değiştirip deneyin.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Techno Light
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Merhaba dün akşam sitemdeki botları inceledim web sitesi, imza gibi kısımları doldurmadan kayıt olmuyorlar bende bunun üzerine spambot önlemini açtım artık kayıt olurken Anıtkabir nerededi?, TBMM ne zaman kuruldu gibi türkiyeden sorular soruyorum artık siteme bot gelmiyor ayrıca aktif olmayan kullanıcılar kısmınıda zaten yapmıştım cevaplarınız için teşekkürler.

“3.3.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 0 misafir