Forum puan piyango banka ve soygun sistemi

phpBB 3.3.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Eklentileri buraya yazabilirsiniz.
Ercan Yılın
Kayıtlı Kullanıcı

Forum puan piyango banka ve soygun sistemi

Mesaj gönderen Ercan Yılın »

arkadaşlar phpbb nin ingilizce sitesindeki bütün forum puanı eklentileri kullanıcılar uzun süre aktif olmadığı için terk edilmiş vaziyette.türkçe dil destekli forum puanı piyangosu bankası ve soygunu içeren bir eklenti var mı?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Forum puan piyango banka ve soygun sistemi

Mesaj gönderen ESQARE »

Bu eklenti için örnek bir sayfa var mıdır? İlk kez duyuyorum piyango soygun felan?
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Ercan Yılın
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Ercan Yılın »

ESQARE yazdı: 11.02.2021, 11:36 Bu eklenti için örnek bir sayfa var mıdır? İlk kez duyuyorum piyango soygun felan?
buyrunuz işte örnek bir tane;https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=2472311
böyle bir eklenti nasıl türkçeye çevrilmez anlamış değilim.zaten buna gerek kalmadı.çünkü ben notepad ++ programıyla tüm ingilizce yazıları türkçeleştirdim.eminim inşallah ilerde başkaları için çoklu dil uygulaması olur bu eklentide.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Bu eklenti geliştirilmeye devam etmiyor. Geliştirilmeyen ve güncellenmeyen eklentileri güvenlik sorunları sebebiyle takip etmeyiz ve tanıtımını yayınlamayız. Ayrıca bu eklenti önceki nesil phpBB 3.2.x sürümleri ile uyumlu olarak geliştirilmeye çalışılmış. Dolayısıyla geliştirilmeyen ve güncellenmeyen eklentiler phpBB mesaj panoları için güvenlik açısından risk teşkil eder. Bu nedenle dikkat ettiyseniz konu phpBB.com yönetimi tarafından kilitlenmiş ve konunun son mesajına şu yazılmış:

https://www.phpbb.com/community/viewtop ... #p15337091
Notice!
We do not recommend that a user of the phpBB software install this extension, or any other extension that is marked as "abandoned" or "in development", on a live forum. Doing so may cause your forum to not perform in the manner it should.
Final sürümü yayınlanmayan eklentileri aktif forumlarınızda kullanmanız önerilmez. Türkçe çevirisi de bu nedenle mevcut değil. Bizler genel olarak kontrolü yapılmış ve final sürümü yayınlanan eklentilerin çevirisini yapıyoruz.

Siz eklentiyi çevirmek için biraz boşa uğraşmışsınız. Çünkü bu eklentisinin ilerisi olacak tahminininiz doğru değil. Dolayısıyla çoklu dil dosyası da maalesef göremeyeceğiz. Eğer eklenti geliştirilirse tamamen yenilenmesi lazım, böyle olursa da dil dosyası tamamen yenilenecektir.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

“3.3.x Eklenti İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir