3.3.x Alt Forumları Sütun Halinde Listelemek

phpBB 3.3.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Eklentileri buraya yazabilirsiniz.
Rootz
Kayıtlı Kullanıcı

3.3.x Alt Forumları Sütun Halinde Listelemek

Mesaj gönderen Rootz »

Merhaba. Forumda araştırdım ancak eski anlatımlara denk geldiğim için konusunu açıyorum.

Quarto temasını kullanıyorum. Alt forumları alt alta tek sütun halinde listelemek istiyorum. Nasıl yapacağım ile ilgili yardımcı olabilir misiniz?
copyas
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi

Re: 3.3.x Alt Forumları Sütun Halinde Listelemek

Mesaj gönderen copyas »

Merhaba

Lütfen profilinizdeki web site adreslerinizi güncelleyin.

Aslında böyle bir özellik phpBB'de varsayılan olarak bulunmaktadır. YKP > Forumları yönet > "Bir forum seçin" > Genel forum ayarları içinde alt forumlarla ilgili bazı ayarlar bulunmaktadır. Fakat tam olarak nasıl çalıştığı konusunda bilgim yok. Sanırım bu özelliği aktif ettikten sonra açılan alt forumlar için geçerli. Bu özellik kapalıyken alt forum açarsanız daha sonra özelliği aktif etseniz bile listelemiyor.

Bir de siz alt alta olsun istemişsiniz. Bu forumun ana sayfasından bazı forumları incelerseniz bu özelliğin alt alta olmadığını göreceksiniz.

Sizin isteğiniz sanırım şu eklenti ile yapılabilir : List subforums in columns

Son olarak belirttiğiniz stil ücretlidir. Dolayısıyla eklenti ile ilgili şu tarz bir problem/isteğiniz olduğunda stili satın aldığınız yer ile çözmeniz gerekecektir.

“3.3.x Eklenti İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir