En Beğenilen konu üst sırada nasıl yapılır ?

phpBB 3.3.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Eklentileri buraya yazabilirsiniz.
babo
Kayıtlı Kullanıcı

En Beğenilen konu üst sırada nasıl yapılır ?

Mesaj gönderen babo »

herkese merhabalar benim bir forum sitem var bu sitede bir konuda en beğenilen yazıyı otomatik olarak en üste atsın istiyorum
beğeni sayısına göre açılan postları topicleri siralamasını ve bunun anasayfada yan tarafta görünmesini istiyorum acaba bununla ilgili yardımcı olabilecek birisi varsa şimdiden çok memnun olurum iyi günler iyi forumlar herkese :)
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: En Beğenilen konu üst sırada nasıl yapılır ?

Mesaj gönderen ESQARE »

Varsayılan phpBB'de beğeni sistemi yok. Öncelikle eklenti araştırması yapmalısınız ve o eklentinin sizin istediğiniz şekilde bir desteği var mı ona bakmalısınız.

- Konu Eklenti İstekleri forumuna taşındı.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
babo
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen babo »

Merhaba @ESQARE bunu alternatif bir yönetimle çözmeyi düşünüyordum beğeni şeklinde değilde en çok mesaj alan cevap alan bir topic kendisini otomatik üstsıralara ve cevaplanma sayısına göre otomatik düzenlemesini yapabilir mi merak ediyorum daha detaya girer isek
sadece belirli bir forum konum var bu konu içinde paylaşılan topicler cevaplanma ve reaksiyon sayısına göre sıralana bilirmi otomatik olarak
2. husus yaptığım eklenti araştırmalarında böyle bir eklenti bulabildim fakat bu eklenti bütün sitedeki konuların hepsini alıyor ve sıralamayı forum içerisinde değilde kendi açtığı yan ekranda yapıyor bunu sadece bir foruma yönlendirebilirmiyim ?
copyas
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi

Mesaj gönderen copyas »

babo yazdı: 22.05.2020, 21:48
2. husus yaptığım eklenti araştırmalarında böyle bir eklenti bulabildim fakat bu eklenti bütün sitedeki konuların hepsini alıyor ve sıralamayı forum içerisinde değilde kendi açtığı yan ekranda yapıyor bunu sadece bir foruma yönlendirebilirmiyim ?
Hangi eklenti bu ? Bağlantısını verin inceleyelim.
aknctn
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen aknctn »

Thanks for posts eklentisi menüye bi bağlantı yerleştiriyor ve oraya tıkladığınız ayrı bir sayfada en çok beğeni kalan konular, mesajlar ve forumları listeliyor. Ayrı sayfada görünen o liste anasayfada son konular eklentisi gibi görünse çok güzel olurdu uğraştım ama yapamadım.

Eklentinin yazarına mesaj attım boş zamanım olursa belki bakarım dedi adam :D

Edit: Ayrı sayfada açılan bu listenin html kodunu kopyalayıp anasayfaya yerleştim liste göründü ama aktif değildi bazı bağlantılar çalışmadı ve listeyi yapıştırdıktan sonra beğeni alan konular oraya yansımadı.

“3.3.x Eklenti İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir