Site Ağacı Görünmemeye Başladı

phpBB 3.3.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
osmankaraca
Kayıtlı Kullanıcı

Site Ağacı Görünmemeye Başladı

Mesaj gönderen osmankaraca »

Merhaba arkadaşlar.

Nerdeki ayarı değiştirdim bilmiyorum ama sitede alt sayfalar girdikçe ağaç olarak üstte açılan kısım çıkmamaya başladı. Aşağıdaki resimdeki gibi boş çıkıyor.

Resim
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Site Ağacı Görünmemeye Başladı

Mesaj gönderen ESQARE »

Son yaptığınız değişiklikleri bilmeden cevap veremeyiz. Tema üzerinde oynama yaptıysanız öncelikle varsayılan prosilver stili ile deneyin.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
osmankaraca
Kayıtlı Kullanıcı

Varsayılan tema olan Prosilverda sorun yok aşağıdaki gibi gözüküyor.

Resim

Ama kullandığım temada problem var. Son yaptığım değişiklik ne onu da hatırlamıyorum :(
Kullanıcı avatarı
Techno Light
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Techno Light »

Merhabalar

Öncelikle tarayıcı önbelleğinizi temizleyiniz. Daha sonra forum sitenize tekrardan giriş yapın. Ardından Yönetim Kontrol Paneli ekranına gidin. Önbelleği temizlediğiniz için genel bakış ekranına yönlendirilirsiniz. Bu sayfayı aşağıya kaydırarak son yaptığınız işlemleri öğrenebilirsiniz. Genel bakış ekranının görüntüsü şu şekilde:

Resim

Resim

Saygılarımla.
Alperen Yiğiter.
osmankaraca
Kayıtlı Kullanıcı

Techno Light yazdı: 14.09.2021, 18:46 Merhabalar

Öncelikle tarayıcı önbelleğinizi temizleyiniz. Daha sonra forum sitenize tekrardan giriş yapın. Ardından Yönetim Kontrol Paneli ekranına gidin. Önbelleği temizlediğiniz için genel bakış ekranına yönlendirilirsiniz. Bu sayfayı aşağıya kaydırarak son yaptığınız işlemleri öğrenebilirsiniz. Genel bakış ekranının görüntüsü şu şekilde:

Resim

Resim

Saygılarımla.
Alperen Yiğiter.

Maalesef kardeş. Önbellek ile alakası yok sanırım. Default temada sıkıntı yok ama diğer temalarda sorun oluyor :(
Kullanıcı avatarı
Techno Light
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Techno Light »

osmankaraca yazdı: 14.09.2021, 22:43
Techno Light yazdı: 14.09.2021, 18:46 Merhabalar

Resim

Resim

Saygılarımla.
Alperen Yiğiter.

Maalesef kardeş. Önbellek ile alakası yok sanırım. Default temada sıkıntı yok ama diğer temalarda sorun oluyor :(
Son Yaptığınız işlemi öğrenmek içindir bu yöntem. Bu durumda tema yapımcısı ile iletişime geçmek daha sağlıklı olur. Ayrıca kullandığınız temanın demosunda da aynı sıkıntı varsa biz bir şey yapamayız.
osmankaraca
Kayıtlı Kullanıcı

Sorunu çözdüm sonunda.

Araştırırken sorun olan temaların yeni versiyonlarının yayınlandığını gördüm. Güncelleme yapınca sorun çözüldü.

Teşekkürler herkese

“3.3.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir