SiteMaker Eklentisi Silme Sorunu

phpBB 3.3.x sürümleri ile uyumlu olan Eklentiler hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
aknctn
Kayıtlı Kullanıcı

SiteMaker Eklentisi Silme Sorunu

Mesaj gönderen aknctn »

Merhaba,

Bu eklentinin yazarı destek talebime cevap vermedi daha doğrusu bir çok kişiye vermedi. Takipçileri 1 yıldır Github'da da aktif olmadığını söylediler dolayısıyla siz yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bu eklentiyi devredışı bıraktıktan sonra veriyi sil deyince sayfa hata veriyor ve silinmiyor. Ön belleği temizlemeyi denedim ama işe yaramadı. Uygulama çok güzel ama farklı eklentilerle çakışma sorunu var. YKP'de eklentiler bölümünde görünüyor ancak "Ayarlar" seçeneği olması lazım aktif değil sadece menu seçeneği aktif. Sistem-Yönetim kontrol paneli- tekrar sistem kısmından bulup "Ayarlar" seçeneğini aktif ediyorum yine bu sefer görünüyor ama çalışmıyor. Yani eklentinin ayarlar seçeneğine ulaşmam lazım ulaşamıyorum. Komple kaldırıp temizleyip yeniden kurmak istiyorum ama devre dışı bırakıp veriyi sil seçeneğine tıklayınca hata veriyor silinmeden kalıyor. Bunu köklü bi şekilde nasıl kaldırabilirim atıkları dahil temizlensin istiyorum.

Veriyi sil deyince çıkan hata
Ekran görüntüsü 2022-06-20 202753.jpg
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: SiteMaker Eklentisi Silme Sorunu

Mesaj gönderen ESQARE »

Sayfadaki hatayı görmemiz gerekiyor. config.php dosyanızı açıp DEBUG_CONTAINER modunu aktif hale getirdikten sonra hata sayfasının ekran görüntüsünü iletir misiniz?

BUL:

Kod: Tümünü seç

// @define('DEBUG_CONTAINER', true);
BUNUNLA DEĞİŞTİR:

Kod: Tümünü seç

@define('DEBUG_CONTAINER', true);
Not: Hatanın görüntüsünü aldıktan sonra eski haline getirmeyi unutmayın.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

“3.3.x Eklenti Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir