Tema eklendiğinde kayıt formundaki eksiklikten kayıt olunamı

phpBB 2.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
reincarnative
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Tema eklendiğinde kayıt formundaki eksiklikten kayıt olunamı

Mesaj gönderen reincarnative »

temayı değiştirdim arkadaşlar phpbb temadan f1black temaya geçirdim fakat onay kodu olduğu için 2.0.22 de f1 black themede bu yok bu konu nasıl neryee ekleyebilrim acaba yardım ederseniz sevinirm
qiriq
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen qiriq »

Bende daha yeni kayıt oldum sorunumla ilgili olrak ilk Sıkça sorulan bölümlere göz attım ve diğer konu başlıklarına ama göremedim..

Sende göz gezdirseydin saibt başlık olan Sıkça Sorulan Sorular bölümündeki yanıtı görürdün..

LeBron yazdı:Temalar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

10.Kayıt olurken görsel doğrulama onay kodu çıkmıyor ? Nasıl düzeltebilirim.

Bu sorun temanızın son phpBB sürümüne göre güncel olmamasından kaynaklanmaktadır. Düzeltmek için aşağıdaki değişiklikleri sırasıyla yapınız.

Kod: Tümünü seç

#
#-----[ AÇ ]-----------------------------------------------
#
  templates/temanız/profile_add_body.tpl 

#
#-----[ BUL ]-----------------------------------------------
#

<input type="password" class="post" style="width: 200px" name="password_confirm" size="25" maxlength="100" value="{PASSWORD_CONFIRM}" />
     </td>
   </tr> 

#
#-----[ SONRASINA EKLE ]-----------------------------------------------
#
  <!-- BEGIN switch_confirm -->
   <tr>
      <td class="row1" colspan="2" align="center"><span class="gensmall">{L_CONFIRM_CODE_IMPAIRED}</span><br /><br />{CONFIRM_IMG}<br /><br /></td>
   </tr>
   <tr>
     <td class="row1"><span class="gen">{L_CONFIRM_CODE}: * </span><br /><span class="gensmall">{L_CONFIRM_CODE_EXPLAIN}</span></td>
     <td class="row2"><input type="text" class="post" style="width: 200px" name="confirm_code" size="6" maxlength="6" value="" /></td>
   </tr>
   <!-- END switch_confirm -->

-------------------[ KAYDET  &  KAPAT]--------------------

Temalarda karşılaştığımız sorunlar ve cevaplarına kısaca değinmeye çalıştım. Karşılacak sorunlara göre ekleme yapılabilir.[/size]
Kilitli

“2.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir