[MOD]Different ACP Password v1/farklı yönetim paneli şifresi

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
bugrabaskaya
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen bugrabaskaya »

md5 modunu kurarken ki eklediğim bazı kodlarla çakışma oluyor... yeniden kontrol edip sölerim...
Kullanıcı avatarı
everest
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re:

Mesaj gönderen everest »

Dn_35 yazdı: yönetim/ayarlarda otomatik girişlere izin verilsinmi satırının altında çıkar.

evet dedikten sonra yöetimden kurucu adminin özelliklerini açın orada göreceksiniz ve şifrenizi yazıp kaydettiksen sonra yönetime yanlızca verdiğiniz şifre ile girilebilir.
Evet dediğin gibi oralardan hepsini yaptım şifreyi de yazdım farklı bir şifre ama o şifreyle değilde ben yine aynı şifreyle giriyorum yönetim paneline neden oluyor bu o yeni şifreyi yazdığımda şifre hatalı yada aktif edilmemiş kullanıcı diyor :?
»»» The eclipsing ™ «««
Yardımlarından dolayı phpbbturkey'e teşekkürler...
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!..
Kullanıcı avatarı
everest
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [MOD]Different ACP Password v1/farklı yönetim paneli şifresi

Mesaj gönderen everest »

Tamam sorunu buldum bana başka bir yönetici şifre verince oldu. Her yöneticiye veya junior admin'e eğer moderatör kontrol paneli kurulu ise moderatörlerin her birine ayrı ayrı şifre verebiliyorsunuz çok güzel bir mod gerçekten emeği geçen herkese teşekkür ederim allah razı olsun :) Bu benim için çok gerekliydi çünkü dün admin arkadaşımın şifresini çözüp gereksiz gereksiz mesajlar yazıp kendi hacker zanneden lamercik vardı sitemde. Lamercikler için kesin çözüm...
»»» The eclipsing ™ «««
Yardımlarından dolayı phpbbturkey'e teşekkürler...
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!..
caretta2008
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD]Different ACP Password v1/farklı yönetim paneli şifresi

Mesaj gönderen caretta2008 »

kurucu adminin özelliklerini bulamadim her yere baktim
yardim ci olursaniz sevinirim
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir