[MOD] Birthday Hack / Doğumgünü Modu (Güncellendi)

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
unixer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen unixer »

arkidişler , yw bu zip dosyasının içindekileri olduğu gibi atsak işler mi yoksa sql di php di bir de bunları mı editlememiz gerekiyor ayrıca türkçe ye nasıl çevirebiliriz
ASDasd
Kullanıcı avatarı
oby94
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen oby94 »

saolun
Kullanıcı avatarı
radyobulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen radyobulut »

unixer yazdı:arkidişler , yw bu zip dosyasının içindekileri olduğu gibi atsak işler mi yoksa sql di php di bir de bunları mı editlememiz gerekiyor ayrıca türkçe ye nasıl çevirebiliriz
Kardeş cevabı çok belli bişey sormuşsun. İsteyenler uğraşsın, istemeyenler uğraşmasa da olur diye biey olur mu :?: :?:
Kullanıcı avatarı
sercan37
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re:

Mesaj gönderen sercan37 »

VSaBaH yazdı:Merhaba Arkadaşlar,

Yahu ben bu Doğum Günü Modunu kurdum. Kurulumda da hiç hata ile karşılaşmadım ancak Bugün Doğum Günü olanlar listesi her zaman boş.

Yani yeni üyelikler açtım Doğum gününü bugün yaptım, kendi profilimden değiştirdim ama olmadı olmadı..!

Liste sürekli boş oluyor..

Bir diğer mevzuda Yönetici Paneli'nde (ACP) Doğum günü ile ilgili olan yerlerin ayarları sürekli boş. Yani ayarları yapıyorum ama dönüp tekrar baktığımda ayarlar yine sıfırlanmış oluyor..

NEDEN ACABA?

Sorun SQL dedir diyeceğim ama zaten bir tane kod var onu da hatasız bir şekilde yükledim..

Hiçbir hata almıyorum ama çalışmıyor bu MOD benim forumda..

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...

ŞİMDİDEN SAĞOLUN...

MOD YARDIMA TAŞIDIM..

Aynı sorun bende de var. Ne yapmam gerekir
http://www.kuzeyforum.net Moderatörler aranıyor
beterbocek
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD] Birthday Hack / Doğumgünü Modu (Güncellendi)

Mesaj gönderen beterbocek »

Could not insert data into users table

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' user_birthday, user_next_birthday_greeting VALUES (46, 'dELİCE', 1189598035' at line 1

INSERT INTO phpbb_users (user_id, username, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_from, user_interests, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_avatar, user_avatar_type, user_viewemail, user_aim, user_yim, user_msnm, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_viewonline, user_notify, user_notify_pm, user_popup_pm, user_timezone, user_dateformat, user_lang, user_style, user_level, user_allow_pm, user_active, user_actkey), user_birthday, user_next_birthday_greeting VALUES (46, 'dELİCE', 1189598035, '25f9e794323b453885f5181f1b624d0b', 'delicesine@mynet.com', '', '', '', '', '', '', '', '', 0, 0, '', '', '', 1, 1, 0, 1, 1, 0, 1, 1, 0, 'D M d, Y g:i a', 'turkish', 3, 0, 1, '4748', '2008', 0, 'ad8d04b6c87826085')

Line : 721
File : usercp_register.php

kayıt olurken yukardaki hatayı verıyor yardımcı olabılırsenız sevınırım
Kullanıcı avatarı
yeniturkBB
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yeniturkBB »

beterbocek yazdı:Could not insert data into users table

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' user_birthday, user_next_birthday_greeting VALUES (46, 'dELİCE', 1189598035' at line 1

INSERT INTO phpbb_users (user_id, username, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_from, user_interests, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_avatar, user_avatar_type, user_viewemail, user_aim, user_yim, user_msnm, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_viewonline, user_notify, user_notify_pm, user_popup_pm, user_timezone, user_dateformat, user_lang, user_style, user_level, user_allow_pm, user_active, user_actkey), user_birthday, user_next_birthday_greeting VALUES (46, 'dELİCE', 1189598035, '25f9e794323b453885f5181f1b624d0b', 'delicesine@mynet.com', '', '', '', '', '', '', '', '', 0, 0, '', '', '', 1, 1, 0, 1, 1, 0, 1, 1, 0, 'D M d, Y g:i a', 'turkish', 3, 0, 1, '4748', '2008', 0, 'ad8d04b6c87826085')

Line : 721
kodlamalarında hata var (: Aynı zamanda sql sorgusunuda yapmamışsın...
.. Oktayusx ! [www.oktayusx.net]
brkrc
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen brkrc »

iyi günler ben de birthday modu yükledim. ama kayıt olurken

Could not insert data into users table

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb3_users (user_id, username, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_from, user_interests, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_avatar, user_avatar_type, user_viewemail, user_aim, user_yim, user_msnm, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_viewonline, user_notify, user_notify_pm, user_popup_pm, user_timezone, user_dateformat, user_lang, user_style, user_level, user_allow_pm, user_birthday, user_next_birthday_greeting, user_active, user_actkey) VALUES (5, 'adminn', 1189694866, '33ba95f4550089d1dcf61bfa2620be91', 'mail@mail.com', '', '', '', '', '', '', '', '', 0, 0, '', '', '', 1, 1, 0, 1, 1, 0, 1, 1, 0, 'D M d, Y g:i a', 'turkish', 3, 0, 1, 1, '')

Line : 702
hatasını veriyor.

kayıtlı üye profilden doğum gününü girmek istediğinde kayıt olmak için 0 yaşından büyük olmalısınız diyor

yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
KarGoManiA
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KarGoManiA »

Kesinlikle kurmayın...Acayip yavaşlatır sistemi , konuyu görüntülemeden tutda , profile bakmaya kadar...
Kullanıcı avatarı
LazVeGaz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen LazVeGaz »

üye olurken doğum tarihi seçilmiyor bende nerde yanlış yapmış olabilirim
RP Forumu Hogwarts Türkiye
http://www.hogwartsreal.net
En Kısa Zamanda Sizlerle!
sessizkelebek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen sessizkelebek »

ya allahını kitabini seven şu modu bana kursun ..

ben anlamiyorum mod kurmaktan benim phpbb 2 foruma birisi turkce hatasiz çalişan bir dogum gunu modu kursan ya.. :( :( :( :( offf

kimden yardim istesem yardim etmiyor ya :(

msn adresim : arkadasim@hotmail.com
paylasim-forum
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen paylasim-forum »

doğüm günü olanlara nasıl email gönderebiliriz? onun eklentisi var mı?
prophEcy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen prophEcy »

hallettim sorunumu modda herhangi bir sorun yok.sorunsuz çalışıyor teşekkürler=)
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir