Ana Sayfada Son başlık görüntüleme??

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
GarfieLd83
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Ana Sayfada Son başlık görüntüleme??

Mesaj gönderen GarfieLd83 »

Arkadaşlar ana sayfada son başlık modülünü kurdumuzda doğrudan gösterebilirmiyiz ana sayfanın üstünde. sanki forum gibi. yani normalde yukardaki aktif başlıkları görüntüleye tıkladığımız zaman en son mesajlar gelior. Fakat ben sürekli ana sayfada son başlıkların görüntülenmesini istiyorum. Buunun icin ne yapabilirim ???
ufoss
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Ana Sayfada Son başlık görüntüleme??

Mesaj gönderen ufoss »

mod bolumunde en iyi 5( rc6) modu var. onu kurabilirsin... Bence gayet guzell

demo= http://www.dilogren.com
bjk55
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Ana Sayfada Son başlık görüntüleme??

Mesaj gönderen bjk55 »

ufoss yazdı:mod bolumunde en iyi 5( rc6) modu var. onu kurabilirsin... Bence gayet guzell

demo= http://www.dilogren.com
forumunuzda en altta " Son 24 Saat Ziyaretcileri "bulunan eklentiyi paylaşabilirmisiniz
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 12 misafir